فردی که به دروغ ادعا می کرد معاون دادستان گرگان است و به پرونده ها نفوذ می کرد دستگیر شد.

به گزارش پاسرو به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، حیدر آسیابی، اظهار کرد: در ادامه تلاش های دادگستری گلستان برای کوتاه کردن ِ دست کارچاق کن ها، معاون قلابی ِ دادستان مرکز استان در گرگان دستگیر شد.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: این فرد با ادعای اینکه معاون دادستان گرگان است به نفع یکی از طرفین دعوی با طرف دیگر پرونده دیدار و با تهدید از او می خواست از پیگیری شکایت خود در دادسرا منصرف شود.

آسیابی افزود: در پی دریافت گزارش های مردمی درباره دخالت فردی با ادعای معاون دادستانی، با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله رصد و پایشِ اطلاعاتی حفاظت و اطلاعات دادگستری استان آغاز شد.

این مقام ارشد قضایی گلستان گفت: با هوشیاری و تلاش شبانه روزی حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان این معاون ِ قلابی شناسایی و دستگیر شد.

آسیابی افزود: افرادی که در دام ِ این فرد گرفتار شده اند برای شکایت به حفاظت و اطلاعات دادگستری استان به نشانی گرگان، بلوار شهدی کلانتری (کمربندی)، خیابان دانشجو (جهاد)، دادگستری کل مراجعه کنند.

رئیس کل دادگستری گلستان به مردم توصیه کرد: مراقب باشند تا در دام ِ افرادی که مدعی ِ زد و بند یا نفوذ در دادگستری هستند و یا اینکه خود را با عناوین قضایی معرفی می کنند، نیفتند و اگر سر ِ راهشان افراد اینچنینی قرار گرفتند می توانند در هر ساعت از شبانه روز با شماره ۱۵۸۰ حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان تماس بگیرند و گزارش دهند تا در کوتاهترین زمان ممکن، بررسی و اقدام شود.

انتهای پیام/

توسط alborzi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.