آیت الله نورمفیدی گفت: نمازخانه های بین راهی استان گلستان در مجموع وضعیت مطلوبی ندارند و باید به تمیزی این مکان مقدس توجه ویژه شود.

به گزارش پاسرو به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه گرگان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در جلسه شورای اقامه نماز و شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی مهدوی موعود (عج) استان گلستان به مشکلات عدیده نمازخانه‌های بین راهی اشاره و اظهار کرد: نماز خانه های بین راهی در وضعیت نامناسبی از لحاظ بهداشتی و مکانی برای اقامه نماز قرار دارند اینکه سرویس بهداشتی و محل اقامه نماز بین راهی مجاور هم باشند واقعاً شایسته نیست.

آیت الله نورمفیدی تاکید کرد: استقرار امکانات در نمازخانه های بین راهی استان ضرورت دارد و در شهرستان ها فرمانداران باید به نماز خانه های حوزه ماموریت خودشان رسیدگی کنند و مقدمات برگزاری نماز را برای عموم مردم فراهم کنند ما نمی گوییم نماز خانه ها مجلل باشد فقط در حد اینکه تمیز و مرتب باشد کفایت می کند.

امام جمعه گرگان افزود: نباید با بی توجهی به مکان برگزاری نماز در بین نمازگزاران ایجاد تنفر کنیم و بنابراین تاکید می کنم به نماز خانه ها توجه داشته باشید و از استفاده از فرش های کثیف هم جدا خودداری کنید.

انتهای پیام/

توسط alborzi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.