امام جمعه گرگان گفت: اخیرا دستهایی از خارج و داخل کشور سعی دارند تا چهره ظالم و بی کفایت رژیم شاهنشاهی را ترمیم کنند.

به گزارش پاسرو؛ آیت الله سید کاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان در خطبه های امروز نماز عبادی سیاسی جمعه گفت: در هفته های اخیر کسانی در داخل و خارج از کشور سعی کردند تا چهره ملعون رژیم شاهنشاهی را ترمیم کنند، این در حالیست که فساد درون دربار رژیم شاهنشاهی چنان ریشه دوانده بود که حتی نزدیکان شاه به فکر قاچاق مواد مخدر بودند و هرگز دغدغه ای برای مردم کشور نداشتند.

وی افزود: آنهایی که انقلاب را تجربه کرده اند نیک می دانند که رژیم ملعون شاهنشاهی چه میزان بی کفایت و ستمگر و ناکارآمد بود اما تبلیغات جدید و دست هایی سعی دارند برای نسل سه و چهار که آن رژیم منحوس را از نزدیک لمس نکردند همه چیز را وارونه جلوه بدهند و آن چهره پلید شاهنشاهی را ترمیم و در عوض دستاوردهای انقلاب اسلامی را کمرنگ و بی اهمیت جلوه بدهند.

آیت الله نورمفیدی خاطرنشان کرد: از همان ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی دشمنان به طرق مختلف سعی کردند جلوی پیشرفت نظام و کشور را بگیرند و در این مسیر گرفتاری هایی متعدد و تبلیغات گسترده ای پدید آوردند.

نماینده ولی فقیه در گلستان متذکر شد: ایران اسلامی دانشمندان و جوانانی دارد که در دهه های اخیر به علوم و فنون راهبردی متعددی دست یافتند و که در دنیا شاید هفت یا هشت کشور موفق شدند به چنین موفقیت هایی برسند.

امام جمعه گرگان با اشاره به وقایع اخیر یمن با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل و آل سعود و دیگر مستکبران عالم در باتلاق یمن دفه می شوند، ابراز کرد: ملت های اسلامی باید به پشتیبانی از مردم مظلوم یمن در برابر رژیم سعودی و هم پیمانان منطقه ای این رژیم فریاد اعتراض سر بدهند.

انتهای پیام/

توسط alborzi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.