امام جمعه موقت با اشاره به ناهنجاری هایی مثل طلاق، دزدی، مردم آزادی و دیگر قانون شکنی ها گفت: بر اساس روایات ائمه معصومین، اعتقاد به قرآن و نماز می تواند انسان را از بسیاری از ناهنجاری ها مصون نگه دارد.

به گزارش پاسرو؛ حجت الاسلام محمدقاسم لیوانی در خطبه های نماز جمعه امروز گرگان گفت: جامعه دچار معضلات اجتماعی و ناهنجاری هایی نظیر طلاق، دزدی و ده ها قانون شکنی دیگر شده است که می طلبد تا علما و طلاب و دانشمندان راهکاری عملی برای برون رفت از این وضع ارائه بدهند.

امام جمعه موقت گرگان افزود: باید دلایل بروز ناهنجاری ها توسط علما و دانشمندان احصا بشود تا راهکار هر یک مشخص شود، طبق روایات ائمه معصومین تمسک به نماز و قرآن انسان را از بسیاری از ناهنجاری ها در امان نگه می دارد و اگر انسان به این سو اهتمام بورزد بسیاری از مشکلات کنونی حل خواهد شد.

وی با تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، اظهار کرد: اگر شهامت و شجاعت و افشاگری حضرت زینب (س) نبود این واقعه عظیم این چنین در تاریخ نمایان نبود.

لیوانی به نقش زینب وار پرستاران به ویژه در ایام بیماری کرونا، خاطرنشان کرد: پرستاران با صبر و جانفشانی های خود در ایام این بیماری وامدار فداکاری های حضرت زینب(س) شدند و همگام با پزشکان برای خروج کشور از این بحران زحمت کشیدند و بسیاری نیز به درجه رفیع شهدای راه سلامت دست یافتند.

انتهای پیام/

توسط alborzi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.