۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » خبر های اصلی » یادداشت
  • شناسه : 339
  • 13 ژانویه 2020 - 13:06
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : زهرا عنایتی
وقت غربال است
9 سوال راجع به سقوط هواپیمای اوکراینی؛

وقت غربال است

قطعا دشمن تمامی امکانات و ظرفیت هایش را به کار می اندازد تا برکتی که از خون شهید سپهبد سلیمانی در اتحاد داخلی و اتحاد بین مردم ایران و عراق و همچنین رسوایی و مورد حمله قرار گرفتن ایالات متحده که از سوی افکار عمومی جهان بوجود آمد را به حاشیه ببرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاسرو ما؛ زهرا عنایتی:

از بزرگان دین شنیده ایم یکی از نشانه های مومن،وطن دوستی است و همچنین فرموند:میهن ها آباد نمی شود جزء با وطن دوستی..

نبرد و تقابل جبهه کفر و توحید آنجایی که شیطان امر پروردگار خویش در سجده زدن بر انسان را سر باز می زند آغاز می شود، اما آنچه مهم است باقی ماندن مومنین واقعی در جبهه حق است.

تقریبا همه نشانه های ظهور آقا امام زمان (عج)، جزء اندکی اتفاق افتاده، طبق احادیث و روایات، در آخرالزمان مومنین واقعی غربال میشوند..الان وقت غربال است،آنان که حتی پس از اشتباه انسانیِ یکی از اجزای سپاه که متاسفانه منجر به سقوط هواپیمای مسافربری شده همچنان از حمله ی قدرتمندانه ی جبهه ی حق و توحید به پایگاه کفر خشنودند و سرود عزت سر می دهند مومنین غربال شده اند…

آیات متعددی از قرآن در تمجید از امتی خاص نازل شده که وقتی اصحاب از رسول خدا سلام الله علیها مخاطب را پرسیدند پیامبرِ رحمت در مواقعی دست به روی پاهای سلمان و در مواقعی دست به روی شانه ی سلمان میگذارند و می فرمایند:”اهل دیار سلمان هستند” من الجمله آیه ای که در آن عنوان شده آخرین ها مثل اولین ها قرار است دین خدا را حفظ کنند، پیامبر در حالی که دست مبارکشان بر شانه ی سلمان بود فرمودند: این آخرین ها اهل دیار سلمان هستند که در آخرالزمان دین خدا را حفظ میکنند!! ..

دین خدا با تقوا، اتحاد و استقامت مقابل کفر حفظ می شود، یادمان نرود رهبر کفر شیطان دشمن قسم خورده ی انسان است. قرآن مجید در آیات متعدد دیگری وعده داده کافران هیچ گاه از موضع خود کنار نمیروند و از ما خشنود نمیشوند تا ما از دین مان دست بکشیم!!..همه ما خوب میدانیم قرآن جهان شمول است و سنت های آن تخلف ناپذیر..

خیلی مهم است که بدانیم متاسفانه همیشه بی تفاوتی ها و منفعل بودن ها به نفع دشمنان و جبهه ی باطل تمام شده است..سیاست به هیچ عنوان از دین و زندگی ما جدا نیست این را نبی مکرم اسلام می گویند وقتی که به محض استقرار در مدینه بنای حکومت اسلامی را گذاشتند تا از رهگذر تشکیل نظام اسلامی مبانی مکتب اسلام ارائه شود… .

 اسلام برای بهره مند شدن عادلانه همه اقشار از امکانات و ظرفیت های موجود قوانینی را وضع کرده و اجازه تعدی به هیچ شخص یا گروهی را نمیدهد و این یکی از ارکان آزادی است که اسلام برای انسان های آزاده تعریف میکند…این تعالیم و مقررات اسلامی کاملا با خوی زیاده خواهی و ظلم استکبار که استوارترین پیروان شیطان اند در تضاد است و به همین خاطر جبهه ای را مقابل دین خدا ساخته است..حال استکبار، جبهه ی حق را سدی برای منافع و سیاست های مزدورانه ی خود میبیند و تمام سعی و تلاشش را به کار می برد تا حریف را بر زمین بزند، از تطمیع عناصر داخلی، جنگ تبلیغاتی و روانی، ترور شخصیت ها و شخص ها و بسیاری بسیاری اقدامات بی شمار دیگر..

در این شرایط، بیداری و برخورد هوشمندانه ی افراد جامعه از همه اجزاء و عناصر نظام و با قدرت ایمان که برگرفته از نور الهی است موثرترین و راهبردی ترین کمک به جبهه ی توحید می باشد..

سربازان واقعی امام زمان در این برهه های حساس و فتنه انگیر انتخاب می شوند،وقت غربال است

با بصیرت و تقوا به یاری دین حقه ی الهی بشتابیم خداوند هم همچنان که وعده داده پیروزی نهایی را نصیب مومنین میکند حتی زمانی که ما خواب هستیم، آنجا که به تعبیر امام خمینی “شن ها مامور خداوند بودند”…

پیروزی واقعی نصیب مومنین است آنجایی که مقاومت پیامبر عظیم الشان ما و یاران صدیق شان در شعب ابیطالب منجر به فتح مکه از طرف ایشان و سپس استقرار بزرگ ترین نظام حکومتی در ابتدایی ترین نقطه ی جهان شد…

 

و اما چند نکته راجع به سقوط هواپیما

حادثه ای بسیار دلخراش که سبب رنجش خاطر همه ی انسان های آزاده میشود..

 

۱-با وجود اینکه مهندسان، نقص فنی هواپیما را اعلام کردند چرا هواپیما به پرواز در آمد؟!!

۲-چرا ارتباط خلبان با برج مراقبت قطع شده بود؟!! (آمریکا قادر است هواپیماهای بوئینگ را در هر کجای دنیا رصد و کنترل کند)

۳-چه کسی به مسئول پدافند، خبر نزدیک شدن موشک های کروز را داد؟!!

۴-چرا ارتباط مسئول پدافند با اپراتورها قطع شده بود؟!!

۵-چگونه شخصی ساعت شش صبح و از زاویه ای که کاملا مسلط به صحنه حادثه است اقدام به فیلمبرداری میکند، جزء اینکه منتظر چنین حادثه ای بوده است؟!!

۶-ماهواره های امریکایی زمانی میتوانند از نقطه ای عکس واضح بگیرند که از  قبل  مکان آن را تعیین کرده باشند، چه چیزی باعث شده این ماهواره ها دقیقا همان نقطه را انتخاب کنند؟!!

 

۷-این دانشجویانی که به بهانه حادثه سقوط هواپیما(بخوانید پیراهن عثمان- معاویه از  ناراحتی مردم از بی تدبیری های عثمان سوءاستفاده کرده و آنان را بر علیه عثمان می شوراند و مزدورانی در بین معترضین برای کشتن وی اجیر میکند،حضرت علی علیه السلام حسنین را برای محافظت از عثمان فرستادند و تلاش های حضرت در متفرق کردن  مردم خشمگین بی فایده بود و بالاخره عثمان کشته شد، قصه ی جالب ماجرا آنجاست که پس از به خلافت رسیدن حضرت علی علیه السلام پس از مرگ عثمان، معاویه در حالی که پیراهن خونی عثمان را نزد خود نگه می دارد  طلب خون عثمان را از علی میکند و جنگ هایی من الجمله جمل را به این بهانه بر علیه حضرت راه می اندازد!!!- این قصه این روزها چقدر آشناست ) ردا چاک میکنند، هنگام پالس مزدوران داخلی به دشمن برای اعمال تحریم ها جهت فشار به نظام که بخش کوچکی از نتیجه آن، مرگ دهها نفر در روز به دلیل تحریم های دارویی است کجا بوده اند که فریاد وا مصیبتا سر دهند؟!!

آن زمان که مسئول پدافند وقت(جناب حسن روحانی)که با خطای انسانی فاجعه ی شهادت زبده ترین خلبان جنگی ما یعنی شهید بابایی را بوجود آورد و شد رییس جمهور این کشور، کجا بودند که فریاد وا قاتلا سر دهند؟!!

۸-این اتفاق برای بار اول نیست که در دنیا افتاده، پیشتر در روسیه، اکراین و امریکا نیز افتاده بود، اما آنها تا مدتها اصل ماجرا را از جامعه داخلی و جهانی پنهان کرده بودند و به بازرسان بین المللی هم اجازه بررسی ندادند! اما  مسئولین ما علاوه بر همکاری با متخصصین خارجیِ بررسی حادثه و پس از اطمینان حاصل شدن از اصل ماجرا و پس از ۴۸ ساعت، واقعیت ماجرا را با متواضعانه ترین حالت عذرخواهی به اطلاع مردم رساندند .

۹-زمزمه هایی از شباهت قرار دادن این اتفاق با سقوط هواپیمای مسافربری ۶۵۵  به دست ناو امریکایی به دست می رسد: اول اینکه این هواپیما عمداً از سوی ناو امریکایی ساقط شد ثانیا مسئولین امریکا هیچ گاه مسئولیت آن را نپذیرفتن و عذرخواهی نکردند ثالثا ویلیام راجرز مسئول ناو جنگی امریکا نشان شجاعت گرفت رابعا امریکا در آن شرایط از هر گونه بحران جنگی که منافعش را به خطر می انداخت در امان بود!!

و اما مسئله ی خییلی خییلی مهم راجع به سقوط هواپیما اینکه مسبب اصلی آن دولت امریکا و شخص ترامپ است و این نباید فراموش شود .

 

 و در آخر ذکر این نکته ضروری است که رهبری مدتهاست راجع به مسئله نفوذ هشدار داده اند

قطعا دشمن تمامی امکانات و ظرفیت هایش را به کار می اندازد تا برکتی که از خون شهید سپهبد سلیمانی در اتحاد داخلی و اتحاد بین مردم ایران و عراق و همچنین رسوایی و مورد حمله قرار گرفتن ایالات متحده که از سوی افکار عمومی جهان  بوجود آمد و همین طور اقدام شجاعانه رزمندگان اسلام در هدف قرار دادن یکی از لانه های فتنه انگیز امریکا را به حاشیه ببرند.

در این شرایط،وظیفه خطیر همه مومنین واقعی است که با توکل بر خداوند و توسل بر ائمه معصومین علیه السلام و با بصیرت، حلم و زیر سایه ی رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری همه ی فتنه ها را خنثی سازند به حول و قوه ی الهی.

   

جهت تعجیل در فرج حضرت بقیه الله العظم و عزت و اعتبار و اقتدار همه ی سربازان،مجاهدان و رزمندگان جبهه ی حق و مقاومت بر محمد و آل محمد صلوات.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.