۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 175
  • 05 ژانویه 2020 - 14:00
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : خبرنگار
گرگان سراسر عزادار سردار سلیمانی است/همه خواهان انتقام «منتقم آل الله» هستند

گرگان سراسر عزادار سردار سلیمانی است/همه خواهان انتقام «منتقم آل الله» هستند

از زمان انتشار خبر شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی تا کنون، تمام خیابان ها و حتی خانه های مردم شهیدپرور شهر گرگان عزادار بزرگترین منتقم آل الله در منطقه هستند.

به گزارش پاسرو ما؛ شهر گرگان همراه با کل ایران و تمامی جغرافیای جبهه مقاومت و آزادی خواهان جهان، عزادار سردار رشیدی است که روزی ناجی مظلومان منطقه از دست آمریکا و صهیونیست و ایادی مزدورش و داعشیان خون ریز و خون خوار بود، سردار سپهبد قاسم سلیمانی که شبانه روز از ناموس، مرز جغرافیایی، امنیت و آرامش مردم مظلوم دفاع کرد و در آخر نیز شبانه و هنگامی که چشمان همه از این امنیت گرم بود ناجوانمردانه و به دست بزرگ ترین شیطان وخون ریز ترین دولت جهان به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

از همان ساعات اولیه و انتشار پیام تسلیت مقام معظم رهبری که حاوی پیام کلیدی «انتقام سخت» بود، مردم شهیدپرور گرگان در فضای مجازی پروفایل های خود را به تمثال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تغییر داده و با هشتک #انتقام_سخت خواهان اقدام درخور و سریع و جدی با قاتلان این منتقم آل الله شدند.

هم مردم و هم مسئولان شهری گرگان، اقدام به سیاهپوش کردن خانه ها و خیابان های شهر کردند و با تجمع روز اول شهادت و برگزاری مراسم عزاداری در ظهر امروز(یکشنبه ۱۵ دی) در مصلی وحدت گرگان، چندباره، ارادت قلبی خود را به سردار دلها، شهید قاسم سلیمانی نشان دادند.

بسیاری دلشان به حجله ها و سیاه پوشی ها آرام نگرفت و خود را به مشهد مقدس رساندند تا در تشییع پیکر این شهید در جوار حرم مطهر رضوی شرکت کنند.

این روزها گرگان سراسر غم و اندوه است در غم از دست دادن یک ناجی، یک منتقم که امروز همه به فکر انتقام از قاتلانش هستند، بسیاری از تحلیل گران این موج بیداری در مردم را پایانی بر حضور آمریکا در منطقه غرب آسیا می دانند که همان آرزوی دیرینه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی بود، سرداری که خون با برکتش به شعار مرگ بر آمریکا در همه اذهان وجاهت بخشید و امروز دیگر کسی نمی پرسد چرا مرگ بر آمریکا، بلکه از اعماق جانش فریاد می زند: مرگ بر آمریکا.

انتهای پیام/

1 دیدگاه

  1. مهدی کریم آبادی

    شهادت سردار سلیمانی عزیز آغازی بر پایان شیطان بزرگ هست و به زودی ان شاءالله به برکت خون شهدای عزیز شاهد نابودی اسرائیل و آزادسازی قدس شریف خواهیم بود. آمریکا فیتیله باروتی رو روشن کرد که یقیناً هرگز نخواهد توانست جلوی انفجار آنرا بگیرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.