۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » انتخابات » خبر های گلستان
  • شناسه : 152
  • 18 دسامبر 2019 - 12:47
  • ارسال توسط :
در سراسر استان بیش از ۱۵۰۰ شعبه و صندوق اخذ رای خواهیم داشت
رئیس ستاد انتخابات گلستان:

در سراسر استان بیش از ۱۵۰۰ شعبه و صندوق اخذ رای خواهیم داشت

رئیس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گلستان با اشاره به ثبت نام تعداد 418 نفر برای 6 حوزه انتخابیه در استان گفت: تاکنون 9 نفر از کاندیداها انصراف خود را به فرمانداری اعلام نموده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاسرو ما ; عبدالرضا چراغعلی” در گفتگوی ویژه خبری صدا و سیمای مرکز گلستان گفت: فرآیند هفتم انتخابات که تأیید صلاحیت کاندیداها توسط هیأت های اجرایی می باشد, در حال انجام است و صبح فردا نتیجه به داوطلبین اعلام خواهد شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان اضافه کرد : همانطور که قانون انتخابات مشخص کرده، هیئت های اجرایی مکلف هستند با ترکیبی که مشخص شده و حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی در هیئت نظارت مراجع چهارگانه که در قانون مشخص شده وزارت اطلاعات دادگستری، نیروی انتظامی و ثبت احوال است که رسماً به ما اعلام می‌کنند.

چراغعلی رئیس ستاد انتخابات استان اظهار داشت : داوطلبینی که نسبت به عدم صلاحیت ها، اعتراض دارند، طبق ماده ۵۱ قانون انتخابات چهار روز فرصت دارند به هیئت های نظارت استان اعتراض خود را اعلام نمایند و رسیدگی به شکایت داوطلبین هم ۲۰ روز فرصت می باشد که رسیدگی بشود و نتایج اعلام خواهد شد. ثبت نام کاندیداها نسبت به انتخابات قبل حدود ۳۴ درصد رشد ثبت نام داوطلبین داشته ایم.

وی افزود : حضور و ثبت نام عزیزان کاندیداهای اهل تسنن ۱۱۵ نفر بوده که نسبت به انتخابات دوره گذشته رشد چشمگیری داشته ایم. بیشترین گروه سنی ثبت نامی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در استان بین ۴۱ تا ۴۵ سال هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تأکید جدی به کاندیداها بر رعایت قانون تبلیغات انتخابات درخصوص ابعاد پوستر و بنر و ستادها و موضوعات دیگر تبلیغاتی و اطلاع رسانی به چاپخانه ها برای رعایت آن و جلوگیری از هزینه های زیاد در تبلیغات انتخاباتی افزود: پیش‌بینی من به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان این است که هر داوطلب و کاندیدایی که هزینه‌های زیاد و گزافی انجام دهد قطعاً مردم آن کاندیدا را کنار خواهند زد و این دوره رای نخواهد آورد و قطعا از طرف مردم مردود می شود.

رئیس ستاد انتخابات استان اظهار داشت: با توجه به اینکه فرآیند انتخابات از مرحله اول خودش عبور کرده و پس از ثبت نام و اعلام مراجع چهارگانه و کار سختی که همکاران من در دستگاهها و مراجع چهارگانه و همکاران اجرایی من در فرمانداری ها و ستاد انتخابات استان انجام دادند، انشالله از فردا وارد مرحله جدیدی می‌شویم و هیئت های نظارت هم کار بیشتر و گسترده تری را انجام خواهند داد.

چراغعلی د رانتها گفت : در سراسر استان بیش از ۱۵۰۰ شعبه و صندوق اخذ رای خواهیم داشت که ۱۷ هزار نفر از مردم عزیز استان به ما برای برگزاری انتخابات در روز دوم اسفند کمک می‌کنند.

انتهای پیام /

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.