۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 127
  • 29 دسامبر 2019 - 14:00
  • ارسال توسط :
انتخابات فرصت ارزیابی دارایی سرمایه های اجتماعی است
استاندار گلستان در همایش آموزشی توجیهی هیات های بازرسی انتخابات استان:

انتخابات فرصت ارزیابی دارایی سرمایه های اجتماعی است

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت بالای انتخابات در کشور اظهار کرد: انتخابات فرصت ارزیابی دارایی سرمایه های اجتماعی است و افزایش مشارکت مردم در انتخابات به معنای افزایش سرمایه های اجتماعی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیی پاسروما; دکتر هادی حق شناس صبح امروز ۸ دی در همایش آموزشی توجیهی هیات های بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور محمدعلی یاسینی عضو و دبیر هیات مرکزی بازرسی انتخابات کشور, معاونین استاندار و روسا و دبیران هیات های بازرسی شهرستان ها,  تصریح کرد: بر اساس ماده ۲۵ قانون انتخابات وزارت کشور مامور اجرای قانون انتخابات و مسئول حسن اجرای انتخابات است.

وی افزود: وزارت کشور با ایجاد هیات های بازرسی در واقع برای خود ناظر تعیین کرده تا بدین وسیله مراقبت نماید و خود را در مسئله انتخابات واکسینه کند تا مبادا مشکل و خطایی صورت پذیرد.

استاندار گلستان با بیان اهمیت هیات های بازرسی گفت: هیات های بازرسی هم تراز با دیر هیات ها می توانند سلامت انتخابات را تضمین کنند.

دکتر حق شناس با اشاره به رشد سرمایه های مادی و انسانی در ۴۰ سال گذشته انقلاب یادآور شد: افزایش سرمایه های اجتماعی موجب شکوفایی اقتصاد می شود و انتخابات فرصتی ارزشمند برای رشد سرمایه های اجتماعی است.

وی جلب اعتماد عمومی مردم در انتخابات را پراهمیت قلمداد کرد و افزود: باید رابطه مردم و حکومت را به بالاترین سطح خود ارتقا دهیم و همه توجه داشته باشند هر گونه دخالت در امور انتخابات به منزله خیانت به سرمایه های اجتماعی است.

استاندار گلستان ادامه داد: باید درچارچوب قانون هر اقدام لازم در راستای افزایش مشارکت عمومی در انتخابات صورت گیرد و در واقع ۲ اسفند جشن هم افزایی و افزایش سرمایه های اجتماعی باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: مانور دریایی ۳ قدرت بزرگ کشور در دریای عمان به اعتراف امریکایی ها کابوس این کشور پس از جنگ جهانی دوم شده است و در واقع نشان دهنده اقتدار جمهوری اسلامی در سطح بین الملل است.

 

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.