۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 114
  • 30 دسامبر 2019 - 13:03
  • ارسال توسط :
رمز فتنه‌گران در حوادث امسال بنزین بود
سردار غیب پرور سخنران مراسم 9 دی گرگان :

رمز فتنه‌گران در حوادث امسال بنزین بود

مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی همزمان با سراسرکشور در گلستان برگزار و در گرگان مرکز استان این مراسم در مصلی برپا شد.

مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی همزمان با سراسرکشور در گلستان برگزار و در گرگان مرکز استان این مراسم در مصلی برپا شد.

مردم بصیر و انقلابی گلستان در این مراسم شعارهای کوبنده ای علیه فتنه گران و بدخواهان نظام سر دادند.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی (ع) سخنران ویژه این مراسم بود گفت: دشمن انقلاب ما را برنتابید، از همان روز اول تمام قد مقابل انقلاب اسلامی ایستاد و راهبرد دشمن و آمریکایی‌ها فقط براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سردار غلامحسین غیب پرور صبح امروز در تجمع بزرگ گرامیداشت یوم الله ۹ دی در گرگان اظهار داشت: لازمه عظمت و بزرگی ۹ دی این است که بدانیم چرا مردم در این روز به میدان آمدند و در تاریخ ایران اسلامی به عنوان روز بصیرت انتخاب شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی درّی بی‌همتا و بی‌نظیر است که خداوند به ما عنایت فرمود. قبل از انقلاب هیچ جایی نبود که حسابی برای مردم باز کرده باشند و دائم از سوی دیگر کشورها به واسطه سردمداران بی‌عرضه در سرشان می‌زدند.

غیب پرور با اشاره به فتنه های گذشته اضافه کرد: ما حوادث تیرماه ۷۸ را از یاد نخواهیم برد که در کوی دانشگاه فتنه ایجاد کردند و مردم به میدان آمدند. ۱۰ سال بعد در خردادماه ۸۸ آمریکایی‌ها و انسان‌های احمق در داخل کشور زمزمه تقلب در انتخابات را مطرح کردند و روی این حرف باطل ایستادند.

وی ادامه داد: رمز فتنه‌گران در حوادث امسال بنزین بود و شروع به آشوب در کشور کردند اما رهبر انقلاب به میدان آمد و طی ۴۸ ساعت فتنه ۹۸ هم جمع شد.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی (ع) با بیان اینکه مردم گفتند ما انتقاد داریم اما پای نقلاب ایستاده‌ایم، اظهار داشت: آمریکایی‌ها فتنه‌های دیگری را طراحی خواهند کرد و مردم ما باید در روز بصیرت مشتی بر دهان آنها بزنند.

وی یادآور شد: ۴۰ روز رسانه‌های معاند خودشان را کشتند و مردم را به بهانه چهلمین روز در پنجم دی به خیابان‌ها بکشانند اما دشمن در این تاکتیک هم با شکست مواجه شد.

 

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.