جمعی از خانواده های شهدای گرگانی طی مراسمی از عوامل ستاد برگزاری اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان در گرگان تجلیل کردند.

 به گزارش پاسرو؛ مزد خادمان به میزان عنایت مخدومان بر می گردد، شب گذشته جمعی از خانواده های شهدای گرگان در یک مراسم بی آلایش از عوامل ستاد برگزاری اجلاسیه 4000 شهید استان گستان با اهدای لوح تقدیری که خودشان متن آن را تنظیم کرده و زحمت چاپ و تکثیر آن را کشیده بودند، تجلیل کردند.

در این مراسم که در مسجد شهرک امام گرگان برگزار شده بود، از سرهنگ سیدعلی مهاجر، فرمانده سپاه ناحیه گرگان، سیدعباس حسینی، فرماندار گرگان، حاجی آبادی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گرگان، حجت الاسلام مهدوی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد گرگان، سرهنگ عسگری، فرمانده نیروی انتظامی گرگان و سرهنگ خواجوی، جانشین کمیته دانش آموزی و فرهنگیان اجلاسیه تجی شد.

حسین صادقلو، شهردار گرگان، علی ضیایی، سیدکمال مرادحسینی، محمدتقی مسلمی پور، سید محمد حسینی، سید محسن کاظمی، فرامرز دیلم کتولی، حجت الاسلام نیشابوری رئیس کمیته فرهنگی اجلاسیه، تقی ایزد، رضا جعفری رئیس دفتر آیت الله نورمفیدی، حجت الاسلام نجفی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گرگان و ابراهیم دشتیان معاون فرماندار شهرستان نیز از دیگر عواملی بودند که مورد لطف خانواده های شهدا در این مراسم قرار گرفتند.

tajlil 8

tajlil 1

tajlil 2

tajlil 3

tajlil 4

tajlil 5

tajlil 6

tajlil 7

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید