معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور در کنگره شهدای کارمند استان گلستان گفت: گاهی می گویند که انقلاب برای شیعیان است اما ما در فلسطین از برادران اهل سنت دفاع می کنیم، در سوریه 12درصد علوی داریم، در یمن کمتر از 40درصد علوی داریم، امروز شیعیان در سوریه و لبنان و عراق برای حمایت از برادران اهل تسنن شهید می شوند.

 به گزارش پاسرو؛  سردار محمدحسین سپهر، معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور، در نخستین کنگره 124 شهید کارمند استان گلستان که در راستای اجلاسیه 4000 شهید استان در حال برگزاری است، گفت: دست تمامی برگزار کنندگان کنگره 4000 شهید شیعه و سنی که کنگره یار و اصحاب امام را برگزار کردند، می بوسم.

وی با اشاره به آیات قرآنی افزود: بعد از بعثت پیامبر اکرم(ص) ما جنگ سخت و نرم علیه حکومت اسلام نبوی را قرن ها در تاریخ شاهد بودیم، مستکبران تاریخ برای مبارزه با اسلام ناب از هیچ کوششی دریغ نکردند، تفرقه، استثمار، استعمار و مبارزه با مبانی دینی اسلامی را در راهبردهای خود قرار دادند اما در پایان قرن 20 بعد از 14 قرن از بعثت پیامبر اکرم(ص) عده ای از مردم مسلمان انقلابی در رکاب امام خود ایستادند و قیام کردند و شهید شدند و همه هستی خود را به امام و اسلام عرضه کردند.

سردار سپهر تأکید کرد: امروز انقلابیون آقای جهان شده اند، انقلابیون خار چشم مستکبران و صهیونیزم جهان و امیدی برای همه متدینین و مسلمانان جهان شدند تا در ذیل امدادهای الهی حکومت دینی را عرضه کنند، امروز بیداری اسلامی به برکت خون همین شهیدانی است که امروز یاد آنها را زنده می کنیم.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه برگزاری کنگره شهدا عالیست اما آیا وظیفه و تکلیف ما همین است؟ تصریح کرد: بیان خاطرات و تاریخ دفاع مقدس بخشی از وظیفه ماست اما وظیفه اصلی ما تبیین انتظار و تشریح آرمان های آنان و عمل به وصیت آن بزرگواران است.

وی خاطرنشان کرد: هر کس با هر تفکر دینی و سیاسی و فرهنگی که زندگی می کند مدیون شهدا و ایثارگران دوره 38 سال انقلاب است از شهدای قبل از انقلاب گرفته تا شهدایی که امروز در دفاع از حرم بپا خواستند، ما باید پیام همه آنها را امروز با اقدام و عمل به جهانیان برسانیم.

سردار سپهر همچنین تصریح کرد: چندین قرن متاسفانه دولتمردان و ملت های مسلمان اسلام را فراموش کرده بودن و تنها نامی از آن را یدک می کشیدند خداوند پیش از این وعده ملتی را داده بود که خدا را دوست دارند و در راه خدا تلاش کرده و جهاد می کنند و کشته می شوند و در برابر مومنین خاضع و در برابر دشمنان محکم و نفوذناپذیر هستند و از تهدید و تشر و سرزنش دشمن نمی هراسند که طبق منابع شیعه و سنی این ها مردمانی از فارس هستند.

وی ادامه داد: امروز روزی است که شهدا نتیجه شهادت خود را در استکبارستیزی جهان اسلامی مشاهده می کنند و این ها همان ملت وعده داده شده هستند.

هر بار معاهده ای با مستکبران منعقد کردیم بخشی از کشور حذف شد

سردار سپهر در بخش دیگر سخنانش به عقد معاهده با مستکبرین در تاریخ 200 ساله اخیر کشورمان اشاره کرد و گفت: در 200 سال گذشته دولتمردان نالایق ایران با تشر دشمن در معاهده های مختلف قسمتی از جغرافیای کشور را حذف کردند، در این مدت هر معاهده ای را قدرتمندان در این آب و خاک با دولتمردان نالایق منعقد کردند بخشی از کشور را جدا کردند، اراده های دشمنان را مستعمره دنیا کرده بود.

وی متذکر شد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و فرمایشان غرای امام(ره) در این باب که آمریکا و اسرائیل را دشمن خود می دانیم غرب و شرق حزب بعث را حمایت کردند تا انقلاب تجزیه شده و تحت امر و نفی قدرت های استکباری قرار بگیرد اما شهدا و رزمندگان و جانبازان نگذاشتند یک وجب از این آب و خاک کم شود.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور تأکید کرد: دستاورد شهدا این بود که نگذاشتند اراده دشمن بر ما غالب شود و امروز می بینیم به برکت خون شهدای ما در جهان اسلام قدرت های بزرگ استکباری قدرت اسلام و مسلمین را درک کرده اند.

سردار سپر خاطرنشان کرد: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هرگاه قدرت های بزرگ علیه اسلام و مسلمین دست به تهاجماتی زده اند در تمام حمله ها پیروز بوده اند و هزینه آن را نیز ملت های مسلمان داده اند اما بعد از پیروزی انقلاب، آمریکا و انگلیس و صهیونیست هر جا به هر کشور اسلامی در هر قاره ای حمله کردند شکست خوردند و هزینه های آن را نیز پرداخت کردند.

10 نسل آینده آمریکا بدهکار متولد می شوند/ آمریکا تا سال 2020 از هم می پاشد

وی با بیان اینکه قدر این شهدا و رزمندگان را بدانیم، افزود: انقلاب ما و شهدای ما جلوی جهانخواری آمریکا را گرفتند، امروز 6 مرکز راهبرد امنیتی آمریکا دارد اعلام می کند که آمریکا در سال 2020 از هم فروخواهد پاشید، این دولت استکباری با بدهی های چندین تریلیون دلاری به دلیل دخالت در کشورهای مسلمان در آستانه فروپاشی است، 10 نسل آمریکایی بدهکار متولد خواهد شد.

مثلث جنگ در تلاش است قامت اصولگرایان انقلابی را بشکند/ خاکریز مستکبرین در جبهه مقاومت سقوط کرد

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جنگ های منطقه اشاره کرد و افزود: مثلث آمریکا و صهیونیست و انگلیس امروز در یک کشمکش جهانی تلاش می کنند تا قامت اصولگرایان انقابی را بشکنند، اما به یمن انقلاب اسلامی 10ها کشور غربی و عربی-صهیونیستی شاهد سقوط خاکریزهای خود در جبهه های مقاومت هستند.

وی در ادامه به تبیین انتظارات شهدا پرداخت و تبعیت از ولایت فقیه، مبارزه با قدرتمندان، مبارزه با استکبار و آمریکا و صهیونیست، تلاش برای استقرار نظام، عدم وابستگی به شرق و غرب، عفاف، حجاب، تقوا، دینداری، انقابی گری، رسیدگی به محرومین و حضور در صحنه و دفاع از ارزش ها را فصل مشترک وصیت نامه شهدا خواند.

سردار سپهر از جمه انتظارات ولی فقیه برای تبیعت از ایشان را تولید قدرت درونزا در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و عرصه دیپلماسی دانست و گفت: مبارزه با دین ستیزان و مبارزه با گناه از انتظارات ولی فقیه است.

شهدا یقه ما را می گیرند اگر به دنبال ویژه خواری و حقوق نجومی باشیم

وی با بیان اینکه باید از گناه دوری کنیم تا سقوط نکنیم، متذکر شد: حرام خواری و ویژه خواری و دین ستیزی عامل سقوط تمدنها در طول تاریخ بوده است، مبارزه با حقوق های نجومی خواست شهداست، شهدا یقه ما را می گیرند اگر دنبال ویژه خواری و حرام خواری و گناه و رشوه باشیم.

شیعیان در سوریه و عراق برای برادران اهل سنت خود شهید می شوند/ «وحدت» پیام انقلاب ماست

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وحدت را نیز یکی از دستوران موکد امام و مقام معظم رهبری خواند و در این باره گفت: گاهی می گویند که انقلاب برای شیعیات است اما ما در فلسطین از برادران اهل سنت دفاع می کنیم، در سوریه 12درصد علوی داریم، در یمن کمتر از 40درصد علوی داریم، امروز شیعیان در سوریه و لبنان و عراق برای حمایت از برادران اهل تسنن شهید می شوند، در بازپس گیری عملیات بزرگ موصل شیعیات برای آزادسازی مناطق 100درصد اهل تسنن عراق شهید و جانباز می شوند.

وی تأکید کرد: امام و مقام معظم رهبری هرگونه جسارت به مقدسات و ارزش های اه سنت را حرام دانسته اند و موکدا با این مسئه برخورد کرده اند، وحدت پیام انقلاب ماست، شهدای اهل سنت افتخار انقلاب و رهبر و جهان اسلام هستند.

شیعیان ضد وحدت شیعیان انگلیسی هستند/ قدرت نظامی ایران دشمن را مستاصل کرده است

سردار سپهر به برخی تحرکات ضد وحدت اشاره کرد و متذکر شد: گاهی می بینیم بعضی از شخصیت های دینی شیعی راهبردهای دشمنان اسلام را پیگیری می کنند و به مقدسات دینی اهل سنت توهین می کنند این ها برای ما، شیعیان انگلیسی هستند و رهبر ما مقابل این جریان ایستاده اند، همین وحدت است که استکبارستیزی را برای ما به ارمغان آورده است، قدر این وحدت را بدانید.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به قدردانی رهبر معظم انقلاب از وحدت مذاهب در استان گلستان  اشاره کرد و افزود: ما به کوری چشم دشمنان این وحدت را تا آنجا که جان در بدن داریم حفظ کرده و انقلاب خود را به جهان صادر خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری به قدرت بازدارنده نظامی ایران اسلامی اشاره کرد و با این سخن که دشمن دست از سر ما برنخواهد داشت، گفت: دشمن فهمیده است که ایران با این قدرت نظامی شکست خوردنی نیست لذا در برجام بدنبال این است که ما قدرت نظامی و تسلیحاتی خود را کم کنیم، ما به برکت این قدرت در میان ناامنی منطقه یک کشور امن هستیم ما رد توسعه قدرت دفاعی خود به یک اص قانونی شرعی عمل می کنیم.

دست تجاور به انقلاب را می شکنیم

سردار سپهر نابودی اسرائیل را فرمان و توصیه امام(قدس سره) خواند و تأکید کرد: اگر این انسجام ملی و پیروی راه شهدا باشد انقلاب ما سکوت نخواهد کرد، ما دست تجاوز به انقلاب را در کشورهای اسلامی می شکنیم و به سیطره و سلطه ظلم جهانخواران خاتمه خواهیم داد و راه را برای منجی عالم هموار می کنیم، پیروزی ما را خدا تضمین کرده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید