پدر پا به سن گذاشته شهید ملک با صدایی خسته اما کوبنده از اعضای ستاد برگزاری اجلاسیه 4000 شهید گلستان تشکر کرد و گفت: خدا را به آبروی پیغمبر(ص) و آل پیغمبر(ع) قسم می دهم که در دنیا و آخرت به شما عوض دهد.

فرماندار گرگان گفت: میزبان اصی اجلاسیه 4000 شهید استان، شهدا و خانواده های آنان بودند و ما تنها وظیفه خادمی و پشتیباتی داشتیم، امیدوارم این وظیفه مندی انگیزه ای بشود تا بُعد معنوی این اجلاسیه تا اجلاسیه بعدی باقی بماند.

جمعی از خانواده های شهدای گرگانی طی مراسمی از عوامل ستاد برگزاری اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان در گرگان تجلیل کردند.

عده ای منتخب الهی می شوند تا آیتی باشند برای مردم، تا سخنی از خدا را به خلق الله برسانند، و شهید بزرگترین نشانه است.

سردار رحمت الله صادقی، فرمانده سپاه ننیوا گلستان، با حضور در منزل خانواده شهید امنیت پایدار کشورمان، سروان پاسدار شهید سید مهدی حسینی، از این خانواده گرانقدر دلجویی کرد.

استان گلستان در واپسین روزهای فصل خزان بهاری از جنس شهادت تجربه کرد، از جنس مردان مردی که با سرخی خون خود به سرزمین گلستان سبزی بخشیدند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم اختتامیه اجلاسیه 4000 شهید گلستان گفت: در شرایطی که کشورهای منطقه غرب آسیا در تهدید بسر می برند ایران مورد تهدید نیست.

استاندار گلستان در مراسم اختتامیه نخستین اجلاسیه ملی 4000 شهید گلستان گفت: زمان و زمین و بشریت بدهکار شهیدان هستند چرا که نقشی ایفا کردند که سبک زندگی شد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گلستان در مراسم اختتامیه نخستین اجلاسیه ملی 4000 شهید استان به رشادت های مردم گلستان از آغاز نهضت انقلاب اسلامی تا کنون اشاره کرد و گفت: درب جهاد و شهادت به روی گلستان باز است.

سردار صادقی، فرمانده سپاه نینوا گلستان سین اجرایی مراسم اختتامیه اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان که فردا برگزار می شود را تشریح کرد.

فضاسازی شهری این دیار سرسبز نشان از عمق ارادت مردم این سرزمین به آلاله هایی دارد که با سرخی خون خود سبزی امروز گرگان را به ارمغان آوردند.

گزیده ای از کلیپ دیدار مجموعه سپاه و فرمانداری گرگان از خانواده شهدای شهرستان در آستانه برگزاری اجلاسیه 4000 شهید گلستان منتشر شد.

کلیپ زیبای نصب پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران بر سر در 1400 شهید گلگون کفن شهرستان گرگان از ناحیه سپاه شهرستان انتشار یافت.

حاج عبدالجبار آخوند میرابی، از روحانیون اهل سنت استان گلستان در نخستین کنگره شهدای روحانی این استان سخنان وحدت آفرینی بیان کرد و گفت: اهل سنت و شیعیان استان گلستان در طول این مدت وحدت عملی خود را به دنیا ثابت کردند.

امام جمعه گرگان گفت: امروز بدترین دامی که مقابل اسلام گسترانیده اند ایجاد اختلاف بین امت اسلامی است، شیعه ها و سنی های انگلیسی و آمریکایی و داعشی هر دو به ضرر اسلام هستند، وظیفه علمای این دو مذهب است که این موارد را برای مردم روشن کنند.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: در رقم اقشار کشور بالاترین رقم شهدا برای قشر روحانیت است این به آن معناست که جامعه بشری بداند ما به مردم نمی گویییم بروید، می گوییم بیایید چرا که خود عامل هستیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان گفت: استان گلستان 73 شهید روحانی تقدیم انقلاب سرافراز و اسلام ناب محمدی(ص) کرد که 5 شهید آن از روحانیون اهل سنت هستند .

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور در کنگره شهدای کارمند استان گلستان گفت: گاهی می گویند که انقلاب برای شیعیان است اما ما در فلسطین از برادران اهل سنت دفاع می کنیم، در سوریه 12درصد علوی داریم، در یمن کمتر از 40درصد علوی داریم، امروز شیعیان در سوریه و لبنان و عراق برای حمایت از برادران اهل تسنن شهید می شوند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: خدا را شاکر هستیم که بر خوان نعمت شهدا نشسته ایم و راه آنان را با پوست و گوشت و استخوان و روح خود ادامه خواهیم داد.

آیت الله نورمفیدی گفت: شهیدان بر سر پیمان خود با خدا صادقانه ایستادند و جانشان را فدا کردند ما نیز برای دفاع از اسلام باید این راه را ادامه دهیم.