آرش نیرآبادی، پهلوان کشتی گیر گرگانی که از بازی در مقابل حریف اسرائیلی در مسابقات جام دیمیتریف روسیه کناره گیری کرده بود به بازی دو فوتبالیست در برابر این رژیم کودک کش واکنش نشان داد.

 به گزارش پاسرو؛ آرش نیرآبادی، کشتی گیر وزن 84 کیلوگرم گرگانی که در مسابقات جام دیمیتریف روسیه از بازی با حریف اسرائیلی کناره گیری کرده و امتیاز این مسابقات را واگذار کرده بود، در گفت و گو با این پایگاه خبری در خصوص بازی دو فوتبالیست کشورمان در برابر تیم رژیم غاصب اسرائیل گفت: این دو کار درستی نکردند و از نظر من اقدام آنها محکوم است.

وی افزود: ورزشکاران زیادی اسرائیل را به رسمیت نشناختند و تا کنون از مسابقه دادن با حریف های اسرائیلی کناره گیری کردند، این اقدام ورزشکاران گرچه اقدام درستی است اما باعث می شود امتیازهایی را از دست بدهند، به نظر بنده باید وزارت ورزش و مسئولین امر راه هایی برای جبران این امتیازها در نظر بگیرند.

نیرآبادی خاطرنشان کرد: حاج صفی و شجاعی اگر کناره گیری می کردند از لیست تیم خط می خوردند، باید در کشورمان در برابر اقدام جوانمردانه ورزشکاران امتیازهایی در نظر گرفته شود تا امتیازهایی که از کناره گیری از دست می دهند جبران شود.

این کشتی گیر گرگانی تصریح کرد: قطعا ورزشکارانی که اسرائیل را به رسمیت نمی شناسند برای امتیاز و مزد این اقدام را انجام نمی دهند اما شرط انصاف این است که مسئولان کشورمان نیز جونمردانه عمل کرده و برای این ورزشکاران امتیازهایی در نظر بگیرند تا ورزشکاران ضرر نکنند.

نیرآبادی گفت: بنده وقتی امتیاز مسابقات جام دیمیتریف را واگذار کردم هر چند امتیاز معنوی کسب کردم اما از امتیاز مادی آن مسابقات محروم شدم، مسئولان شهرستان با ما عکس یادگاری گرفتند اما زمان عمل به وعده ها میدان را خالی کردند، دست کم باید برنامه ریزی شود بازیکنانی که کناره گیری می کنند معادل جوایز آن مسابقات از سوی کشور به آنان پرداخت شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید