حجت الاسلام احمدرضا احمدی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی موذن انقلاب و علمدار کاروان و فاتحان قله های صعب العبور اما فاخر نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 به گزارش پاسرو؛ حجت الاسلام احمدرضا احمدی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان و عضو ستاد تحول کشور در گفت و گو با خبرنگاران گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از نهادهای کهن و در عین حال جوان در انجام ماموریت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی ضمن تبریک سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، تصریح کرد: هر رویداد تاریخی و پدیده اجتماعی برای بقای خودش نیازمند عوامل و عناصری است که متناسب با نیاز زمان و ماموریت های محوله یک دستگاه و مجموعه ای را شکل می دهد، یکی از این پدیده های فاخر در جمهوری اسلامی که بر حسب نیاز دقیق و عمیق انقلاب شکل گرفت سازمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

حجت الاسلام احمدی افزود: در سال 1359 مجموعه ای از بزرگان و اکابر ضرورتی وجود دستگاهی هماهنگ کننده را تشخیص دادند و پیرو آن، شورای هماهنگی در زمره اولین نهادهای بعد از انقلاب در حوزه تبلیغات اسلامی و استمرار اهداف نظام در حوزه های معنویت و روحانیت پدید آمد.

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در بابا ضرورت تسکیل شورای همانگی تبلیغات اسلامی متذکر شد: روحانیت و دستگاه های مبلغ از ارکان ایجادی نظام مقدس اسلامی هستند که لازم است در شرایط خاص سازماندهی شده و ماموریت های نظام را به انجام برسانند، بزرگانی همچون شهید بهشتی، آیت الله مهدوی کنی و آیت الله جنتی جزو اولین اعضای این شورا بودند و آیت الله شهید حقانی نخستین رئیس این شورا به دستور امام بود.

وی اظهار کرد: شورای هماهنگی امروز نسبت به گذشته گسترده تر شده است این شورا در 69 رسمیت یافته و به عنوان یک نهاد عمومی غیردولتی در میان دستگاه های رسمی نظام جایگاه حقوقی پیدا کرد.

حجت الاسلام احمدی در تعبیری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را موذن انقلاب خواند و افزود: این نهاد علمدار کاروان و فاتحان قله های صعب العبور اما فاخر نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی به برشمردن اهداف و ماموریت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پرداخت و گفت: از ماموریت های متعارف این نهاد برگزاری مراسمات ملی و مذهبی است اما اهداف نامتعارفی نیز متصور است که به مواضع انقلابی شورا در برابر تهدیدها بر می گردد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان تأکید کرد: فتنه ها و تهدیدهای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به فتنه 88 ختم نمی شود، این انقلاب همواره و آن به آن مورد تهدید دشمن است.

فصلنامه استارباد باید به عزلت برود

حجت الاسلام احمدی به یارگیری های دشمن از میان عوامل داخلی نظام اشاره کرد و متذکر شد: گروهک های مخالف و سیلی خورده نظام آنی بیکار نمی نشینند و در همه ایام علیه آرمان شهدا مشغول فعالیت هستند، فعالیت ما نقطه مقابل آنان و موضع گیری در برابر این تهدیدهاست.

وی با اشاره به متون موهن فصلنامه استارباد و هجمه های نگاشته شده علیه آرمان های نظام و شهدا، خاطرنشان کرد: این یک نمونه از هجمه های نرم علیه نظام بود، در این مواقع صاحبان قلم باید بپاخیزن، اگر صاحبان قلم و اندیشه در برابر این هجمه ها قلم ها را غلاف کنند از شهدا کتک خواهند خورد.

قلم های قادر را در برابر اندیشه های منفی بلند کنید

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: استارباد باید با قدرت قلم خبرنگاران به عزلت برود، باید گوشه گیر شود، باید بداند در نظام مقدس جمهوری اسلامی جایی برای اندیشه نفاق و امتحان پس دادگان منفور و منفی وجود ندارد.

حجت الاسلام احمدی تصریح کرد: باید قلم های قادر و قدرتمند را در برابر اندیشه های نفاق برداشت، در برابر قلم های منفی نباید منتظر ماند ما امروز در حال مبارزه هستیم امروز جنگ قلم در برابر قلم و کلام در برابر کلام است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید