یازده‌نیوز نوشت: به گزارش رسانه های معتبر ایتالیایی سرانجام توافقات نهایی برای انتقال سردار آزمون مهاجم ایرانی روبین‌کازان به لاتزیو به دست آمده و این بازیکن به زودی راهی ایتالیا خواهد شد.

 به گزارش پاسرو؛ توافقات نهایی برای انتقال سردار آزمون مهاجم ایرانی روبین کازان به لاتزیو بین دو باشگاه به دست آمده و این بازیکن به زودی راهی ایتالیا خواهد شد. 

بنابر این گزارش پس از موفقیت کایسدو مهاجم جدید لاتزیو به دریافت پاسپورت اسپانیایی، مائوریسیو مدافع برزیلی لاتزیو هم که به صورت قرضی در اسپارتاک حضور داشت راهی بشیکتاش خواهد شد و به این ترتیب جا برای سردار آزمون به عنوان بازیکن خارج از اتحادیه اروپا در لاتزیو باز شد تا مسئولان این تیم مذاکرات با روبین کازان را به صورت جدی تر دنبال کنند و حالا اخبار رسیده از رم حکایت از این دارد که با موافقت لاتزیو با ۱۸ میلیون یورو درخواستی روبین کازان توافقات برای حضور مهاجم ایرانی در جمع شاگردان اینزاگی حاصل شده و سردار آزمون به زودی راهی ایتالیا و رقابت های سری آ خواهد شد.

f1

f2

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید