این روزها در بنرهای تبلیغاتی برخی نامزدهای شورای شهر مجموع لبخندهای ملیح و چشم و ابروهای درشت بر داشتن برنامه های تخصصی می چربد!!

 به گزارش پاسرو؛ ادیت عکس ها با برترین نرم افزارهای تصویرساز، کاشت مژه، شال های رنگی به این قشنگی!، پوست های صاف و شفاف، لبخندهای ریز و نمکی و چشم و ابروهای بزرگ تر از شعارهای انتخاباتی در بنر بعضی نامزدهای تبلیغات شورای شهر نشان می دهد که گویا برخی دوران نامزدی انتخابات را با دوران نامزدی خود اشتباه گرفته اند.

تصاویر لبخند ملیحی که اگر شعارهای انتخاباتی را نتوانی روی آن پیدا کنی فکر می کنی لابد تصویر تبلیغات صابون است که بر در و دیوار شهر نصب شده!

بنرهای تبلیغاتی برخی از این خانم های «با برنامه» این روزها نقل محافل فضای مجازی و حقیقی شده است، از ساختن جوک گرفته تا تعریف و تمجید هواداران که «نامزد ما خوشکله حسادت نکردن بهش مشکله!!»

اصلا می گذریم از اینکه نماینده مردم شدن در شورای شهر و یا هر نهاد تصمیم گیر دیگری «برنامه و تخصص» می خواهد، اصلا مهم نیست اگر نامزدی برنامه قابل دفاعی نداشته باشد بهر حال هر خوشکلی یک ایرادی دارد دیگر!!

انتهای پیام/ 

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید