حجت الاسلام نورالله ولی نژاد با دعوت از مردم برای شرکت حداکثری در انتخابات، گفت: ان شاءالله مردم در 29 اردیبهشت فردی را انتخاب می کنند که خود را خادم ملت دانسته و به آنها خدمت کند.

 به گزارش پاسرو، حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در گفتگو با خبرنگاران بر انتخاب آگاهانه تأکید کرد و گفت: ملت فهیم و آگاه و بصیر ایران عزیز می توانند از منویات مقام معظم رهبری در فهم شاخصه های فرد اصلح، کمک بگیرند.

 وی افزود: جمهوری اسلامی در حکومتی مردم سالارانه از نگاه دین مبین و جامع اسلام فضایی را برای مردم فراهم آورده که بتوانند مطابق غریزه انتخاب گرایانه خود حق انتخاب و نظردهی داشته باشد.

حجت الاسلام ولی نژاد با اشاره به فضای آزاد و امن جمهوری اسلامی در زمان انتخابات، تصریح کرد: حضور حداکثری و آگاهانه مردم پای صندوق های رأی موجب اقتدار نظام اسلامی و امنیت بیش از پیش ایران عزیز خواهد شد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان تأکید کرد: مسئله اول در انتخابات حضور حداکثری و مسئله دوم انتخاب فرد اصلح و شایسته است که لازمه رسیدن به این فرد مشورت گرفتن از افراد متدین و آگاه به مسائل روز است.

وی مجهز بودن به سلاح تقوا، تبیعت از قانون، یاده زیستی، تعهد و تخصص و حمایت از محرومان و مستضعفان را از معیارهای فرد اصلح برشمرد و متذکر شد: این شاخصه در رهنمودهای امام(قدس سره) و بیانات مقام معظم رهبری آمده است که می توان آنها را مدنظر قرار داد.

حجت الاسلام ولی نژاد خاطرنشان کرد: انتخاب فرد اصلح اول حجت شرعی و تکلیف شرعی رای دهنده را تمام می کند و موجب می شود که سکان کشور به دست فردی دلسوز و آگاه بیفتد و بعدها نیز فرد رای دهنده و از انتخاب خویش احساس رضایت می کند و خود را سرزنش نخواهد کرد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان در پایان ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در انتخابات، گفت: ان شاءالله مردم در 29 اردیبهشت فردی را انتخاب می کنند که خود را خادم ملت دانسته و به آنها خدمت کند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید