مدیر خانه مطبوعات استان گلستان و نایب رئیس انجمن تالاسمی کشور حمایت قاطع خود را از جواد عموزاد اعلام کردند.

 به گزارش پاسرو به نقل از گلستان ما؛ در فاصله چند روز مانده به انتخابات سرنوشت ساز شورای اسلامی شهر گرگان حمایت گرههای مختلف از برخی کاندیداها علنی شده است .

در این میان جواد عموزاد تنها کاندیدای رسانه ای شورای اسلامی شهر گرگان در بین 230 کاندیدا از حمایت گروههای متعددی برخوردار است .
یحیی آذری مدیر خانه مطبوعات استان گلستان ضمن حمایت از مهندس عموزاد اظهار کرد : اینکه یک نفر از خانواده رسانه ها و مطبوعات نامزد انتخابات شوراها شده خیلی خوب است و ما از این کار استقبال می کنیم .
آذری افزود : خانه مطبوعات ، رسانه ها و روزنامه نگاران از جناب عموزاد حمایت خواهند خواهند کرد و عملکرد ایشان نیز در دفاع از حقوق مردم و ارزشهای انقلاب اسلامی در قالب یک خبرنگار خیلی خوب بوده است .
خانه مطبوعات تنها تشکل رسمی و صنفی خبرنگاران و رسانه های استان گلستان بوده که بیش از 250 نفر عضو دارد و مهندس عموزاد نیز عضو علی البدل هیوت مدیره فعلی و بازرس سابق این خانه می باشد .
همچنین سید محمد رضا موسوی نایب رئیس انجمن تالاسمی ایران نیز که در گرگان حضور داشت ، اظهار کرد : حمایت آقای عموزاد از بچه های تالاسمی استان و شهر گرگان در ماههای گذشته باعث بهبود وضعیت این عزیزان شده است .
موسوی افزود : قطعا انتخاب وی در شورای شهر گرگان می تواند باعث خیر و برکت برای این گروه از بیماران خاص بشود و با توجه به دغدغه ای که در جناب عموزاد در خدمت به محرومین وجود دارد ایشان جزو گزینه های اصلح می باشند .
گفتنی است پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر گرگان روز جمعه 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود و تنها رسانه ای حاضر در عرصه انتخابات شورای شهر گرگان شانس خوبی دارد تا با حضور در پارلمان محلی به روند خدمتگزاری به محرومین و مستضعفین ادامه دهد .
انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید