هادی احمدی فعال فرهنگی،اجتماعی شهر گرگان دریادداشت جدید خود نسبت به تبلیغات شورای شهر گرگان انتقاداتی را وارد کرده است.

 به گزارش پاسرو؛ هادی احمدی در یادداشتی نوشت:

انتخابات این دوره از شورای شهر گرگان شاید با دیگر نقاط کشور تفاوت داشته باشد که مهم ترین تفاوت آن حضور مستقیم شهردار گرگان در این انتخابات بوده است.

وی افزود: متاسفانه در این دوره شهرداری اعمالی را انجام داده است که شاید به ضرر این ششهر باشد و این اعمال گاهی به ضرر دیگر کاندیدا ها که به صورت مستقل یا بدون لیست حضور یافته اند است.

هادی احمدی در ادامه یادداشت خود آورده است: متاسفانه شهرداری گرگان درست در ایام تبلیغات دیگر کاندیداها اقدام به نصب بنرهایی با عناوینی چون کلنگ زنی هتل 5 ستاره و اقدام برای تله کابین گرگان در سال جدید است.

فعال فرهنگی اجتماعی عنوان کرد: مخالف ایجاد و احداث چنین طرح هایی درسال جاری توسط شهرداری نیستیم اما باید به این نیز توجه کرد چنین طرح هایی سال هاست که در شورای شهر گرگان در حال بررسی است اما تاکنون به جایی نرسیده است.

وی درادامه یادداشت خود به دلیل خود در انتقاد به شهردار گرگان آورده است: این جالب نیست که شهردار گرگان در ایام تبلیغات همزمان با نصب چنین بنرهایی نصبت به آوردن نام خود در لیست ها انتقاد نداشته باشد که هیچ تازه سخنی که نشان از رضایت است به زبان نیاورد.

هادی احمدی گفت: کار با عملکرد شهردار گرگان که در برخی از اعمال با انتقاد رو به رو است نداریم اما در شهرهای بزرگی چون تهران ،مشهد و ارومیه دادن لیست حامیان شهردار یا مخالفین اصلا مورد توجه نیست.

فعال فرهنگی و اجتماعی خاطر نشان کرد: این عملکرد حامیان شهردار گرگان باعث ایجاد دوقطبی مخالفین و موافقین شهردار خواهد شد که در این بین نیز افراد مستعد و توانمند مستقل قطعا در بین انتخاب های مردم که در تنگنا قرار گرفته اند گم خواهند شد.

احمدی در پایان یاد داشت خود آورده است: تمام این بنرهایی که نصب شده آن هم در بهترین و شلوغ ترین نقاط شهر را میتوانستند بعد از زمان تبلیغات و مشخص شدن کانیداها نصب کنند و یا درماه های گذشته این کار را انجام دهند اما متاسفانه شاید بتوان گفت این کار برای بزرگ کردن لیست حامیان شهردار صورت گرفته است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید