رئیس جامعة المصطفی استان قم، آیت الله قدمی را استاد منتخب این حوزه انتخاب کرده و از او تجلیل به عمل آورده اند.

 به گزارش پاسرو به نقل از طوبی گلستان؛ آیت الله سید حبیب‌الله قدمی حافظ کل قرآن کریم و کل صحیفه سجادیه می باشد .

وی از نویسندگان و پژوهشگران علوم قرآنی ، رزمنده و جانباز 35 درصد دفاع مقدس است و افتخار جانبازی نمونه در سال 75 و همچنین امام جماعت نمونه در استان را نیز دارا می باشد.
وی یکی از انقلابیون مبارز علیه رژیم ستم شاهی در زمان طاغوت بود که سابقه دست گیری و بازداشت در مرداد سال 57 توسط عمال رژیم ستم شاهی را دارد و در تظاهرات شهرهای گرگان، علی آباد، تهران برای مبارزه با طاغوت حضور داشته است.
این بار به مناسبت هفته معلم از طرف رئیس جامعة المصطفی عالمیه استان قم حجة الاسلام علیرضا اعرافی، آیت الله قدمی را به عنوان استاد منتخب در این حوزه علمیه انتخاب و به رسم یادبود لوح سپاسی را به او اهداء کرده اند.
لازم به ذکراست، نامبرده مقالات علمی فراوانی را در جراید محلی و سایت اینترنتی در تبیین دیدگاه‌های اسلامی و برخورد با منحرفان دینی به چاپ رسانده و طی کتبی نوآوری هایی در علوم دینی ایجاد کرده است که می توان به نو آوری در علم وقف و وصل با كتاب "وحی در وقف و ابتداء" چاپ پاییز سال 1378 و نوآوری در علم نحو در كتاب "عوامل گرگانی" و کتاب شرح عوامل گرگانی چاپ سوم اشاره نمود.

loh

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید