کمیته روحانیت ستاد انتخاباتی روحانی بعد از برگزاری میتینگ های مختلف و سفرهای انتخاباتی این بار در حوزه علمیه لواسان میتینگ انتخاباتی خود را برگزار کردند.

 به گزارش پاسرو به نقل از راه  دانا؛ طی روزهای گذشته گذشته، حوزه علمیه لواسان به ریاست ناطق نوری میزبان جمعی از اساتید و فضلای حوزه علمیه قم بود که ناطق نوری در این حوزه ضمن سخنرانی برای این افراد حمایت خود از روحانی را اعلام کرده و گفته است: هیچ شخصی از بنده درخواست حمایت از جناب اقای دکتر روحانی را نداشته است ، بنده بنا بر وظیفه و تشخیص خود و بر اساس وظیفه شرعی و ملی به این امر مبادرت نموده ام.

جمعی که روز گذشته در حوزه علمیه لواسان حاضر شدند، همان کمیته روحانیت ستاد انتخاباتی روحانی بود؛ پیش از این اخباری مبنی بر معرفی اعضای کمیته روحانیت ستاد انتخاباتی رئیس جمهور در برخی از رسانه‌ها منتشر شده بود که معرفی این افراد حاصل جلسات و رایزنی های متعدد آقایان مجید انصاری، مصطفی پورمحمدی، علی یونسی از وزرا و معاونان و مشاروران رئیس جمهور، مجتبی طاهری خرم آبادی، احمدی شاهرودی، نریمانی و حسن نمازی از اعضای فعلی و سابق خبرگان، سیدصادق قادری، قدرت الله علیخانی، برخی روحانیون متنفذ و فعال در وزارتخانه های نفت، ارشاد و... محمود رضا جمشیدی مسئول حوزه علمیه خواهران، موسوی از مسئولین مرکز خدمات حوزه علیمه قم، مسعودی خمینی، اباذری، عرب اسدی، ابوالحسن نواب، علی بنایی، مفتح، آل بویه و محسن غرویان نامزد ردصلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری اخیر و... به همراه ۷ نفر اعضای این کمیته شامل آقایان طه هاشمی، تیمور علی عسگری، ناصری زنجانی، جعفری گیلانی، مسیح مهاجری، سیدعلی گرامیان و رستگاری اعلام شده بود.

dolati2

چندی پیش هم مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دولت اقدام به برگزاری یک تور به مقصد عسلویه برای برخی از روحانیون قم کرده بود که تعدادی از اعضای کمیته روحانیت ستاد انتخاباتی رئیس جمهور هم در آن دیده می شدند.

نزدیک شدن به حوزه های علمیه و نفوذ به برخی مجامع علمی روحانیت، طرحی بود که چندی پیش در اتاق فکر انتخاباتی دولت مورد تاکید قرار گرفته و ساختار های اجرایی آن نیز مشخص شده است.

برخی از حوزه های علمیه مانند حوزه علمیه لواسان که سابقه آن نیز مشخص است در اقداماتی انتخاباتی از هزینه‌های این حوزه ها استفاده کرده و اقدام به برگزاری میتینگ های انتخاباتی در آستانه انتخابات می کنند.

این حوزه علمیه پیش از این نیز اقدام به برگزاری نشست های متعدد با روحانیون نزدیک به جریان خاص در کشور کرده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید