کارشناس مسائل رسانه گفت : بیکاری بیماران تالاسمی واقعا زجر دهنده است و اینکه برخی بنگاه ها و یا کارگاهها و موسسات از استخدام بیمار تالاسمی ابا دارند ، زیبنده و شایسته نیست .

 به گزارش پاسرو؛ جواد عموزاد کارشناس مسائل رسانه در دیدار با اعضای انجمن تالاسمی استان گلستان در گرگان اظهار کرد : واقعا خداوند به شما اجر بدهد که با این همه مشکل و درد با امید و نشاط به زندگی خود ادامه می دهید .

عموزاد افزود : یکی از خاصیت های روزنامه نگاری اینست که با آلام اقشار مختلف مردم از جمله شما عزیزان تالاسمی آشنا شده و امیدوارم که بتوانم در هر کسوتی که قرار دارم کاری هر چند کوچک برای شما انجام دهم .
وی با اشاره به مسائل اساسی قشر بیماران تالاسمی در استان گلستان گفت : بیکاری بیماران تالاسمی واقعا زجر دهنده است و اینکه برخی بنگاه ها و یا کارگاهها و موسسات از استخدام بیمار تالاسمی ابا دارند ، زیبنده و شایسته نیست .
عضو خانه مطبوعات استان گلستان تاکید کرد : یکی از برنامه های اینجانب در هر جایگاهی که باشم حمایت از اقشار آسیب پذیر و محروم از جمله بیماران تالاسمی است که درد زیادی را در شبانه روز تحمل می کنند .
عموزاد اضافه کرد : بنا به فرموده مقام معظم رهبری مستضعفین و محرومین در اولویت خدمت رسانی باشند و اینجانب نیز سرلوحه کارم همین موضوع می باشد .
در ابتدای این دیدار تعدادی از بیماران تالاسمی به بیان مشکلات خود پرداختند . مستهلک شدن پمپ دسفرال که حتی برخی ها 20 سال است از این دستگاه استفاده می کنند در حالیکه عمر مفید این دستگاه سه سال می باشد ، بخش بیمارستانی مجزا برای بیماران تالاسمی ، بیکاری بیماران تالاسمی و نشست خبری برای بیان مشکلات این قشر ، از جمله خواسته های بیماران تالاسمی بود .
انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید