احداث اولیه 6 سرعت گیر در بخش تازه شهر شده ی «قرق» و برداشتن آن و برجای ماندن برش های زیر سرعت گیر روی آسفالت، و همچنین عدم نصب تیر چراغ برق در جاده جنگلی این شهر، از جمله مشکلاتی است که مراتب نارضایتی مردم را رقم زده است.

 به گزارش پاسرو؛ مدتی بود که سرعت گیرهای زیاد جاده اصلی شهر قرق مراتب نارضایتی مردم این شهر کوچک را بهمراه داشت، مردم این بخش تازه شهر شده که از توابع بخش بهاران گرگان بشمار می رود، از احداث سرعت گیر در خط عبوری شهر گله مند بودند.

ناگفته نماند قرق شهری در شرق گرگان است که جاده اصلی گرگان-مشهد از میانه آن عبور کرده است و ماشین های سبک و سنگین زیادی در حال عبور و مرور از آن هستند، از این رو احداث سرعت گیر برای آن لازم بود اما گویا به علت کوچکی شهر، تعداد شش سرعت گیر نصب شده به مذاق مردم خوش نیامد.

سرهنگ عباس مهاجر بسطامی، رئیس پلیس راهور گرگان در پاسخ به خبرنگار پاسرو، احداث این سرعت گیرها را بر اساس کار کارشناسی شده بیان کرده و گفت که سه سرعت گیر در لاین شمالی و سه سرعت گیر در لاین جنوبی شهر احداث شد که با توجه به طول شهر قرق زیاد نبود.

وی با اشاره به سرعت گیرهای شهر جلین خاطرنشان کرد: در جلین در هر لاین شش سرعت گیر نصب شده که اگر مردم قرق، شهر خود را با آن مقایسه کنند می بینند، به نسبت، سرعت گیرهای کمی در قرق احداث شده است.

گفته می شود چند روزی می شود که این شش سرعت گیر برداشته شدند و در جای آنها برش هایی روی آسفالت این شهر پدید آمده که نتوانسته از موج نارضایتی مردم بکاهد، مهاجر بسطامی در این خصوص افزود: آن شش سرعت گیر عرض نامناسبی داشتند که به صورت ساندویچی عمل شده بود و ممکن بود به اتومبیل ها آسیب بزند، بر اساس کار کارشناسی شده تصمیم گرفته شد عرض آنها اصلاح شده و بیشتر شود و ارتفاع آن کاهش پیدا کند.

باید خاطرنشان کرد که مشکلات جاده ای این شهر تنها منوط به سرعت گیرها نیست و عدم خط کشی و نور کافی در جاده جنگلی قرق(شرق به غرب) نیز، هم برای اتومبیل ها و هم برای ورود احتمالی حیوانات جنگلی حادثه آفرین خواهد بود، در این باره، سرهنگ مهاجربسطامی گفت که خط کشی های این جاده انجام شده است و برای نور آن نیز قول مساعد داد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها   

+1 # شهروند قرق 1395-10-16 11:48
خدا خیرتان بدهد، در کانال های تلگرامی هم قرار دهید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید