پایگاه خبری تحلیلی پاسرو

هنوز چیزی نشده شهید گمنام تپه سرخنکلاته را نامدار کرد و تپه ای که تا همین امروز پاتوق و خلوتگاه بیکاران بود و آشغال ها مسیر آن را تا شهر علامت گذاری می کردند را به یاد میراث فرهنگی آورد!!!

رئیس دانشکده مائده گرگان از آمادگی کامل این دانشکده در میزبانی از مهمان خوشنام خود خبر داد و گفت: میزبانی از شهید افتخار ما در دولت تدبیر و امید است.

در آستانه عید نوروز قرار داریم و دوباره مسئله جذب گردشگران نوروزی قوت گرفته است، مسئله ای که ستاد سفر فرمانداری گرگان برای آن آماده شده اما هنوز جاذبه های گردشگری ما آماده نیستند!!

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان از جمع آوری ماهانه 179 میلیون تومان از محل صندوق صدقات توزیع شده در سطح شهرستان گرگان خبر داد.

فرمانده سپاه گرگان از ورود قریب الوقوع پیکر مطهر هفت شهید گمنام به استان گلستان در ایام فاطمیه خبر داد و افزود: استقبال از این هفت عزیز خوشنام ساعت 13 دهم اسفند ماه در میدان بسیج صورت می گیرد که سه شهید آن شهرستان گرگان را مزین به حضور همیشگی خود خواهند کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان با بیان اینکه ما به دنبال مقصد کردن گرگان در جذب گردشگر هستیم، گفت: بافت تاریخی گرگان از زنده ترین و پویاترین محورهای گردشگری محسوب می شود که لازم است تبلیغ شوند.

فرماندار گرگان در دوزادهمین جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: برای ارائه خدمات سفر نوروزی لازم است کارتن بدست های اجاره سوئیت نظام مند شوند.

به همت بخش خصوصی و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگا بزرگترین نمایشگاه کتاب در متراژ بیش از 200 متر در گرگان برپا گردید .

حضرت آیت الله خامنه‌ای انتفاضه کنونی در سرزمین‌های اشغالی را که برای سومین بار آغاز شده است، مظلوم‌تر از دو انتفاضه قبل، اما حرکتی درخشان و پر امید ارزیابی کردند و گفتند: به‌اذن‌الله خواهید دید که این انتفاضه، مرحله بسیار مهمی از تاریخ مبارزات را رقم خواهد زد و شکستی دیگر بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد.

همایش بارداری ایمن, ساعت 8 صبح فردا(4 اسفند) در تالار دکتر ابراهیمی دانشگاه آزاد گرگان برگزار می شود.

رهبرانقلاب، صبح امروز، بیانات مهمی درباره‌ی لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم جنوب کشور بیان کردند.

دومین جشنواره ملی نمایش کوتاه خلاق ایثار صبح امروز در تالار فخرالدین اسعد گرگانی به کار خود پایان داد.

طالقانی پر بیراهم نگفته بود که کسی که روی این صندلی های راحت نشست نمی تواند قانونی بنویسد که بدرد روی زمین نشستگان بخورد...

ستاره فوتبال ایران خطاب به حسن روحانی گفت : خیلى زود دیر میشه دکتر، بزارین مردمى که به شما راى دادن بابت راى شون سر خورده نشن، یه تجدید نظر روى افراد اطرافتون بکنین، کار را دست کاردان بسپارید، حتماً لطفاً»

سیدرضا صالحی امیری، وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی دولت روحانی هفتم اسفند به گرگان سفر می کند.

یادواره 17 شهید والامقام روستای کریم آباد گرگان همزمان با نماز مغرب و عشای پنج شنبه، 5 اسفند جاری، برگزار می شود.

سخنگوی سپاه نینوا گلستان از دستگیری یکی از متهمین اقتصادی در حوزه غله استان گلستان توسط نیروهای اطلاعات سپاه خبر داد.

صادق زیباکلام تلویحاً از میرحسین موسوی اعلام برائت کرد.

شهرداری گرگان در روزهای پایان سال به خدمات عمرانی متفاوتی در سطح شهر مشغول است.

محمد اسماعیلی فعال فرهنگی منطقه فندرسک طی یادداشتی در اعتراض به بیانیه مجمع نمایندگان استان گلستان در پی لغو سخنرانی مازنی در بندرگز، گفت : آقای علیرضا ابراهیمی برای دومین بار از خط قرمز رهبری عبور کرد.