پایگاه خبری تحلیلی پاسرو

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از افتتاحیه دومین لیگ فوتبال کارکنان ادارات استان گلستان در دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: قزیب به 30 اداره کل در این لیگ ثبت نام کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از توزیع برنامه های فرهنگی هنری ایام الله دهه فجر در تمامی شهرستان ها خبر داد و گفت: با تحقق هر بخش از چشم انداز نظام، شعاعی از نور تجلی پیدا می کند.

رئیس کمیته تقریب مذاهب ستاد بزرگداشت دهه فجر گلستان ضمن اعلام برنامه های مختلف این کمیته در ایام الله دهه فجر، از برگزاری کنگره شعر اهل بیت(ع) شمال کشور در هجدهم بهمن ماه خبر داد. 

ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد گرگان در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته آغاز شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به هجمه رسانه های معاند برای مخدوش کردن چهره انقلاب گفت: پیش از انقلاب کاست ها و منبرها که ابزاری سنتی بودند توانستند هژمونی رسانه های شاهنشاهی را بشکنند.

ستاد بزرگداشت دهه فجر استان گلستان با فعالیت 23 کمیته ی تعریف شده اقدام به طراحی برنامه های متنوعی برای بزرگداشت ایام الله دهه فجر کرده است.

پی بردن به دروغ این افراد را اگر مسیرت دوباره به همین فرد بیفتد و دوباره همین مطلب را تکرار کند خواهی فهمید. اما افراد پرمشغله که کمتر به خیابان می آیند این موضوع را تجربه نکرده و دلسوزی آنها کماکان موجب ادامه شغل تکدی گری می شود!

پرتاب موشک بوسیله ی ایران ایالات متحده و عموماً غرب را در منظری ضعیف قرار داده و این توان ایران بمثابه ی ضربه ی سرنوشت ساز از سوی ایران برای آنان قابل درک است.در واقع ایران قادر به دستیابی به اهداف خود شده است، زیرا ایالات متحده موفق به پایان دادن به بلند پروازی های موشکی ایران نشده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست فصلی مدیران فضای مجازی کل کشور گفت: حفظ وحدت ملی، امیدآفرینی و حرکت در مسیر مواضع رهبری و جلوگیری از نفوذ تکلیف امروز همه ماست.

رامین نورقلی پور نماینده ترکمن و اهل سنت بندرترکمن در پی درگذشت «حاج آخوند عابدی کر»گفت: ما عالم بزرگی را از دست دادیم.

شورای شهر گرگان در جلسه شامگاه گذشته پروتکل ده ماده ای را در خصوص بهبود وضعیت خبرنگاران و رسانه های استانی تصویب کرد.

رئیس اداره مشارکت های مردمی و شوراههای آموزش و پرورش گلستان در دومین روز از هفته شوراهای آموزش و پرورش گفت: یک میلیارد و 700 میلیون تومان از طریق عوارض شهرداری ها در استان به آموزش و پرورش پرداخت شده است.

فرماندار گرگان در پی درگذشت حاج آخوند عابدی کر، از روحانیون سرشناس ترکمن صحرا پیام تسلیتی صادر کرد.

آذین بندی های گرگان که در خیابان های مختلف با طرح های گوناگون، هر شب موجب روشنی و زیبایی شهر می شد به مدت چند شب است که در خاموشی بسر می برد.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: دو اصل «نظام مقدس اسلامی» و «مقام معظم رهبری» از مواردی بودند که مرحوم هاشمی رفسنجانی با هیچ چیزی آنها را معامله نمی کرد.

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در مراسم ترحیم ایشان گفت: به آقای هاشمی می گفتم خیلی به شما به خاطر فرزندتان سخت می گذرد اما ایشان با شرح صدری که داشتند پاسخ دادند که نه، این ها آزمون خداست، خدا کند که من از اسلام و رهبری جدا نشوم.

شهرداری گرگان

طي حكمي از سوي حسين صادقلو، شهردار گرگان، مجيد سعيدی به عنوان سرپرست شهرداری منطقه يک گرگان معرفی شد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان ضمن تسلیت ضایعه جانسوز رحلت مرحوم هاشمی رفسنجانی در بیانیه ای آورده است: در این برهه زمانی حساس هر عملی یا سخنی که سعی در دوقطبی کردن جامعه و برهم زدن آرامش اذهان عمومی را داشته باشد به دور از تقوای سیاسی و بر خلاف مصالح نظام و کشور است.

اعضای تیم انتقالی رئیس‌جمهور منتخب آمریکا از حضور رسمی «جرد کوشنر» در کاخ سفید خبر می‌دهند.

مردم خداجوی شهرک سروش جنگل گرگان که مدت مدیدی است با مراجعه به ارگان های مختلف شهری به دنبا احقاق حق برخورداری خود از مسجد در این محله بودند و نتیجه ای نگرفتند، همچنان بر مطالبه خود اصرار می ورزند.