یکی از توجیهات مخالفان انقلابی گری این است که انقلابی بودن، اقتضای زمانه خاصی بوده و الان باید در یک وضعیت دیگری باشیم و بهتر است که هیچکس انقلابی نباشد!

از خوش اشتهاترین داوطلب انتخاباتی تا عصبانی ترین، طلبکارترین و ترین های دیگر، در مطلب زیر باخبر شوید.

با پایان یافتن مهلت ثبت نام شوراها پس از هفت روز، ساعت 1 بامداد شب گذشته آمار نهایی ثبت نام شوندگان شهرستان گرگان اعلام شد.

فرماندار گرگان ضمن مثبت ارزیابی کردن تعداد مراجعات داوطلبین شورای شهر و روستای حوزه انتخابیه گرگان، گفت: ثبت نامی های تمامی حوزه های انتخابیه گرگان به حدنصاب رسیدند.

مثلث «بقایی، مشایی و احمدی نژاد» با علم و اطلاع از عدم اعتماد نظام به این جریان که از سوی معتمدین نظام گروه انحرافی خطاب می شوند در پی درست کردن هزینه برای نظام اسلامی هستند.

صبح امروز 295 خواهر بسیجی از سوی سپاه ناحیه گرگان به سرزمین های نور هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه گرگان اردوهای راهیان نور را به مثابه پاتک فرهنگی بسیج در جنگ نرم قلمداد کرد و افزود: این سفر در واقع یک مهمانی است که شهدا آن را تدارک دیده اند.

بالاخره پس از پیگیری های مکرر اهالی خداجوی سروش جنگل گرگان مجوز راه اندازی خیمه 14معصوم(ع) این منطقه صادر شد و از امشب شروع به کار خواهد کرد.

در آستانه انتخابات دور پنجم شورای شهر گرگان شاهد برخی اقدامات کاندیداها در فضای مجازی و حقیقی هستیم اقداماتی که سعی دارد رای قشر خاکستری را از آن خود کند..

سرهنگ سیدعلی مهاجر، فرمانده سپاه گرگان، از روند ثبت نام شورای اسلامی شهر و روستای گرگان بازدید کرد.

پنجمین روز ثبت نام انتخابات شورا های شهر  و روستا  در گرگان در حالی برگزارشد که اتفاقات جالبی  ازجمله گم شدن شناسنامه داوطلب  تا سشوار کشیدن نامزدی برای گرفتن عکس  به وقوع پیوست.

گرگان از شهرهای قدیمی و تاریخی ایران بوده که به خاطر طبیعت بی نظیرش به پایتخت طبیعت گردشگری معروف است.

تا به این لحظه اخبار خوبی از همکاری مسئولین ستاد انتخابات استان خصوصا جناب آقای طهماسبی رئیس ستاد انتخابات و علی یازرلو دبیر اطلاع رسانی با اصحاب رسانه به گوش می رسد.

دبیر اجرایی ستاد انتخابات گرگان گفت:برای انتخابات شهر و روستا در گرگان حدود 240 صندوق ثابت را در حوزه های انتخابیه پیش بینی کرده ایم.

فرماندار گرگان در حاشیه روز سوم ثبت نام کاندیداهای شوراها نکات مهمی را اطلاع رسانی کرد.

فرماندار گرگان استقبال داوطلبین کاندیداتوری شورای شهر را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ان شاالله که انتخاباتی پرشور را تجربه کرده و متقاضیانی با علم و دانش تخصصی خدمات دهی بر سر کار بیایند.

دبیر اجرایی ستاد انتخابات گرگان گفت: در روز اول در مجموع 92 نفر برای کاندیداتوری شورای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان گرگان ثبت نام کردند و استقبال به تبع این آمار پرشور ارزیابی می شود.

زمان تعیین شده برای ثبت نام کاندیداهای شورای شهر از یکسو و خاموشی وبسایت ستاد خبری استان گلستان از سوی دیگر باعث می شود تا از شور انتخابات کاسته شود، شروع بی انگیزه ای که فعالیت گروه های تبلیغاتی فضای مجازی بر آن سرپوش گذاشت.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۹۶ گفتند: اقتصاد مقاومتی تنها راه علاج وضع کنونی است.

گرگان بعنوان مرکز استانی که با شیوع بیماری های سرطان مواجه است به احداث مرکزی پیشرفته و با امکانات مدرن در جهت تشخیص و درمان سرطان نیاز دارد.