بیش از 60 نفر از نامزدهای معترض به نتیجه انتخابات شورای شهر گرگان دیشب در موسسه خیریه یکی از نامزدهای انتخابات شورا تجمع کردند.

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری بود که دولت مستقر که دولت پیشین را متهم به اقدام های پوپولیستی می کرد، وعده واریز سود سهام عدالت را به همه ملت داد.

حذف ناباورانه علی کلاتی بعد از 4 دوره ( 18 سال ) ، علیرضا پزشکپور بعد از سه دوره (14 سال ) و زهرا نورا بعد از سه دوره ( 14 سال ) از شگفتی های این دوره از انتخابات بود .

میثم احمدی، دانشجوی رشته دندانپزشکی و فعال سیاسی و اجتماعی شهرستان گرگان که در ستاد آیت الله سیدابراهیم رئیسی فعال بود طی پیامی پیروزی حسن روحانی را تبریک گفت.

مشارکت بالای 70درصدی مردم ایران در انتخابات 96، برگ زرین دیگری از اقتدار نظام مقدس اسلامی و عظمت رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) را رقم زد.

امام خامنه ای(مدظله العالی) در دقایق ابتدایی رای گیری رای در حسینیه امام خمینی(ره) رای خود را به صندوق انداختند.

فرمانداری گرگان نقشه راهنمای موقعیت مکانی شعب اخذ رأی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گرگان را منتشر کرد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: در مجموعه‌ی کشورهای ناامن منطقه، جمهوری اسلامی با امنیت و آرامش مشغول تدارک انتخابات است.

این روزها در بنرهای تبلیغاتی برخی نامزدهای شورای شهر مجموع لبخندهای ملیح و چشم و ابروهای درشت بر داشتن برنامه های تخصصی می چربد!!

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد با دعوت از مردم برای شرکت حداکثری در انتخابات، گفت: ان شاءالله مردم در 29 اردیبهشت فردی را انتخاب می کنند که خود را خادم ملت دانسته و به آنها خدمت کند.

مدیر خانه مطبوعات استان گلستان و نایب رئیس انجمن تالاسمی کشور حمایت قاطع خود را از جواد عموزاد اعلام کردند.

پدر شهید مدافع حرم مهدی شکوری با بیان اینکه به عنوان کسی که کاملا مفاسد کرباسچی را می شناسم می گویم این آقا حق آمدن به استان گلستان را ندارد، گفت: می گویند مدافعان حرم به اقتصاد ضربه زدند هر که این اعتقاد را دارد بیاید ضررش را بدهیم.

همسر شهید مدافع حرم «افشین ذورقی» با سخنرانی غلامحسین کرباسچی (مفسد اقتصادی و توهین کننده به مدافعان حرم) در استان گلستان مخالفت کرد و گفت: اگر به مدافعان حرم پول می دادند کرباسچی ها در خط مقدم این جبهه بودند.

هادی احمدی فعال فرهنگی،اجتماعی شهر گرگان دریادداشت جدید خود نسبت به تبلیغات شورای شهر گرگان انتقاداتی را وارد کرده است.

نخستین روزهای آغاز رسمی ثبت نام استخدامی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در استان گلستان با استقبال پرتعداد متقاضیان روبرو شد.

حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه ریاست جمهوری ظرفیت می خواهد، گفت: آقایان خوب می دانند که از مشکلاتشان خبر دارم و اگر بخواهم لب به سخن باز کنم وضعیت چه می شود اما ظرفیت و شانیت اجازه بازگویی نمی دهد.

فرمانده انتظامی گرگان از کشف ۳ تن و ۸۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد و غیربهداشتی در یکی از کارخانه های این شهرستان خبر داد و گفت: سود جویان قصد داشتند از گوشت ها در تولید سوسیس و کالباس استفاده کنند.

رئیس جامعة المصطفی استان قم، آیت الله قدمی را استاد منتخب این حوزه انتخاب کرده و از او تجلیل به عمل آورده اند.

سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای از احتمال وقوع سیلاب ناگهانی در مسیلها و رودخانه‌های ۱۰ استان کشور طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد.

مشروح سخنان ۶ نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری در سومین مناظره تلویزیونی را در این خبر بخوانید.