امروز بسیجیان گردانهای منتخب شهرستان گرگان در رزمایش عظیم "مدافعان حرم" بازوی قدرت خود را بار دیگر برای دشمن لخت کرد.

ناصر گرزین از اعضای شورای شهر گرگان و عضو ائتلاف حامیان شهردار به فعالیت کانالی به اسم "شورای اسلامی شهر گرگان" در تلگرام واکنش نشان داد و گفت: این کار غیرقانونی است.

فرمانده سپاه ناحیه گرگان در رزمایش بزرگ مدافعان حرم این شهرستان گفت: بسیج هنوز امتداد عاشوراست و زیر ید قدرت الهی همواره برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است.

تمامی یگان ها و گردان های رزمایش بزرگ و 4000 نفری مدافعان حرم شهرستان گرگان پس از صبحگاه اقتدار در مواضع خود مستقر شدند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان در صبحگاه اقتدار رزمایش بزرگ مدافعان حرم شهرستان گرگان گفت: اینکه برخی می گفتند جنگ را در میز مذاکره از کشور دور کرده ایم دروغ محض است، برعکس اگر خدای نکرده دشمن ذره ای فشلی و ضعف از ما ببیند سوءاستفاده خواهد کرد.

رزمایش بزرگ مدافعان حرم شهرستان گرگان با شرکت 13 گردان فردا و پسفردا(هفتم هشتم اردیبهشت جاری) برگزار خواهد شد.

ساخت نگارخانه گلستان توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در سال 88 آغاز شد که با تغییر دولت و تغییر مسئولان این اداره کل، این پروژه در همان پیشرفت 60 درصدی متوقف ماند.

متاسفانه به دلیل وقوع نقص فنی در هواپیما ، ورود شهدای مدافع حرم پاسداران رشید اسلام شیبانی و غلامی به تعویق افتاد.

محمد دهقان رئیس ستاد انتخابات قالیباف در واکنش به جهانگیری معاون اول رئیس جمهور گفت: من پیشنهاد می‌کنم جهانگیری اظهارنظرش را اصلاح کند و نگوید نمی‌توان ۵ میلیون شغل ایجاد کرد بلکه بگوید، ما به عنوان دولت تدبیر و امید نمی‌توانیم.

به مناسبت سالروزبعثت پیامبرمکرم اسلام حضرت محمدمصطفی(ص)،جمعی ازمسئولان نظام وسفرای کشورهای اسلامی بارهبرانقلاب دیدار کردند.

آموزش و پرورش نقشی اساسی در توسعه پایدار جوامع شهری دارد ، توسعه انسانی مقدمه توسعه شهری است و این امر مستلزم آموزش و پرورش انسان های آگاهی است که بعد از رسیدن به سن بلوغ در تکامل و تحول خود و شهرشان موثرند.

تاریخ نگار گلستانی در جواب نشریه استارباد گفت: بنده تاریخ نگار انقلاب اسلامی هستم نه تاریخ نگار شاهنشاهی، شما که مایلید تاریخ خدمات رضاشاه نگاشته شود خودتان بنویسید.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه رئیس جمهور مسئولیت خود در شوراهای عالی را به وزرا تفیض می‌کند که این مناسب نیست گفت: هیچ وقت از اعتماد به جوانان ضرر نکرده‌ام.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: انقلاب اسلامی استمرار بعثت رسول اکرم(ص) است که راهبردی قوی تر و متقن تر از قرآن کریم ندارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در جمع انقلابیون جوان استان گلستان گفت: متاسفانه برخی در داخل منافع ملی را نمی فهمند و با خواست دشمن همراهی می کنند، به همین دلیل دشمن پروژه نفوذ را در ارکان مختلف کشور را کلید زده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی سپاه نینوا گلستان، پاسداران شهید «محمدرضا شیبانی» و « احمد غلامی » در دفاع از حرم حضرت زینب(س) به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

بیکاری و گرانی و البته تجمل گرایی و مخارج بالای زندگی راهی بجز فروش کلیه برای برخی باقی نگذاشته است، در این میان از واردات بی رویه کالاهای خوراکی مضر هم نمی توان گذشت..

به نظر می رسد رسانه های دشمن تلاش دارند با طرح ترور و ایجاد "توهم توطئه"، عملکردهای مردود دولت های حامی خود را در ذهن جامعه احیا کنند!

سید عباس حسینی فرماندار گرگان در اولین جلسه هیات ممیزه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با ارتقاء مرتبه علمی به درجه استادی نائل آمد.

فعالان و شخصیت‌های سیاسی ضمن تاکید بر زنده‌ بودن مناظرهای انتخاباتی، معتقد هستند که مصوبه کمیسیون تبلیغات انتخابات کشور باید مورد تجدیدنظر قرار گیرد.