مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: 95درصد جمعیت استان گلستان به تفکیک 100درصد شهری و 93درصد روستایی از نعمت گاز برخوردار هستند.

به گزارش پاسرو؛ صفرعلی جمال لیوانی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران تلاشگران بی شائبه هستند و باید خودشان قدر زحمات خود را بدانند، در زمستان 95 اگر زحمات خبرنگاران نبود شاید ما شرمنده مردم می شدیم.

وی گزارشی از وضعیت شرکت گاز استان ارائه داد و افزود: در سال گذشته هیچگونه قطعی گازی در استان نداشتیم و مردم نیز همکاری کردند.

جمال لیوانی ضمن گرامیداشت هفته دولت، خاطرنشان کرد: تا پایان تیر ماه 8هزار و 443 کیلومتر متراژ شبکه،  275هزار و 561 تعداد انشعاب انجام شد که بر اساسا آن 95 درصد جمعیت استان  به تفکیک 100درصد شهری و 93درصد روستایی از گاز بهره مند شدند که تلاش داریم این درصد را در بُعد روستایی افزایش دهیم.

وی اعلام کرد:533هزار و 431خانوار در استان بهره مند از گاز هستند که تعداد شهرهای آن 29 و تعداد 819 عدد روستا جزو آن هستند؛ تعداد کل روستاهای استان 993 است که تا پایان هفته دولت تعداد روستاهای گازدار به 834 عدد می رسد، در حال حاضر 40 روستا در دست اجرا و 30 روستا به دنبال پیمانکار است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در ادامه به تعداد واحدهای صنعتی و تولیدی بهره مند از گاز اشاره کرد و افزود: 554 واحد صنعتی استان از نعمت گاز برخوردارند و 64 جایگاه CNG نیز در سطح استان فعال بوده و گازرسانی شدند.

جمال لیوانی همچنین ابراز کرد: در هفته دولت 78 پروژه در دست اقدام داریم که از این تعداد 69 پروژه افتتاحیه و دو پروژه کلنگ زنی هستند که از مجموع 78 پروژه 18 پروژه مختص روستاهاست.

انتهای پیام/

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی (یکشنبه) بعد از استماع دفاعیات پایانی رئیس‌جمهور درباره وزرای پیشنهادی‌اش نظر خود را در خصوص صلاحیت هریک از وزرا جهت حضور در هیئت وزیران اعلام کردند.

حجت الاسلام سیدعلی حسینی ایمنی ترانه ای سروده و به سردار بی سر شهید محسن حججی تقدیم کرده است.

آخرین جلسه رسمی علنی شورای چهارم گرگان با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرگان گفت: ما هر جا پای ارزش های اسلامی و انسانی در میان باشد حضور پیدا می کنیم.

این زن با وجود کهولت سن به تنهایی شوهر بیمار خود را با کمک یک گاری به بیمارستانی در فیلیپین رساند.

مدیر فنی شرکت آب منطقه استان گلستان گفت: از مدتی قبل لایروبی رودخانه های منتهی به خلیج گرگان با اعتبار 6180 میلیون ریال در جهت گامی اجرایی برای نجات خلیج گرگان و تالاب میانکاله آغاز شده است.

فرمانده تیپ نینوا سپاه پاسداران گفت: وقتی شهید حججی را در نجف آباد اصفهان تشییع کردند مراجعه بسیجیان برای اعزام به سوریه چندین برابر شد.

حجت الاسلام سیدعلی حسینی ایمنی 2 رباعی در مدح شهید بی سر مدافع حرم «مسحن حججی»، سروده است.

گویا رای بالای برخی از اعضای منتخب شورای پنجم گرگان که یقینا بواسطه حمایت شهردار از آنها بوده ، برخی ها را به حدی از توهم و منیت رسانده که که خیال می کنند می توانند به راحتی نامزد انتخابات مجلس و راهی بهارستان شوند و همین این امر باعث بروز اختلاف بین آنها شده است .

پیکر پاک مدافع حرم آل الله، شهید مصطفی خوش محمدی روز پنجشنبه با حضور گسترده اقشار مختلف مردم شهرستان گرگان، خانواده معظم شهدا و مسئولان در مرکز استان گلستان تشییع شد.

میثم احمدی، شاعر جوان گرگانی، غزلی در سوگ شهید مسحن حججی سروده است.

در چند روز گذشته از مرداد ماه تپه های صیاد شیرازی گرگان بارها در آتش سوخت که تکرار این موضوع نشان از عمدی بودن آن دارد.

در تولید پاستیل‌هایی که در جهان تولید می‌شوند، استخوان خوک استفاده می‌شود.

تخمه محبوب ژاپنی را می‌شناسیم اما فلسفه انتخاب این نام را نمی‌دانیم و خبر نداریم که این تخمه اصالتا ایرانی است.

فرمانده انتظامي گرگان از دستگيري سارق محتويات خودرو با 26 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.

شوخی جالب رزمنده مقاومت با سردار سلیمانی، جمع رزمندگان را به خنده انداخت.

نکته قابل تامل فهرست پیشنهادی کابینه دوازدهم، حضور وزیری 36 ساله است که در صورت گرفتن رای اعتماد از مجلس رکورد عباس آخوندی را خواهد زد.

یکی از نمایندگان حاضر در سلفی حاشیه‌ساز بهارستانی‌ها، فیلم منتشر شده از لحظه سلفی گرفتن با موگرینی را تماشا می‌کند.

رییس کل دادگستری گلستان صبح امروز در چهاردهمین همایش دادستان‌های عمومی و انقلاب مراکز استان‌ها و نظامی سراسر کشور اظهار کرد: در موضوع پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان جرء رتبه‌های برتر کشور را دارد.