بانک مهـــــر اقتصاد درنظر دارد املاک مشروحه ذیل را از طریق مزایده به فروش برساند.

مدیرکل دفتر تالیف کتاب‌های درسی وزارت آموزش‌وپرورش ماجرای حذف بیتی را با مضمون شهید و شهادت از کتاب فارسی دوم دبستان شرح داد.

وزیر نفت سرانجام به صدور گاز مجانی به ترکیه اعتراف کرد تا زوایای دیگری از پرونده فساد اقتصادی کرسنت و میلیاردها دلار هزینه‌ای که به ملت تحمیل شد، آشکار شود.

حضرت آیت الله علوی گرگانی در پیامی ضمن محکوم نمودن هجوم ناجوانمردانه و هتاکانه سربازان آل خلیفه به منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم گفتند: روزی به سرنوشت دیکتاتورهای عراق و مصر دچار خواهید شد و مکر الهی دامن شما را فرا خواهد گرفت.

دامپزشکی استان گلستان در خصوص شیوع احتمالی تب کریمه کنگو هشدارهای بهداشتی داد.

علم پزشکی فوایدی برای روزه داری شمرده است که قطعا هر فردی که خواهان سلامتی است با رغبت بیشتری این فریضه الهی را انجام خواهد داد.

رای نیاوردن لیست امید شورای اسلامی شهر گرگان واکنش تند اصلاح طلبان را بویژه در فضای مجازی به همراه داشته است.

فرماندار گرگان ماه رمضان را ماه واکسیناسیون مذهبی خواند و گفت: باید از این فرصت برای واکسینه شدن در سایر ماه های سال استفاده کرد.

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: ملت آزاده جمهوری اسلامی ایران خرمشهرهای بزرگتری را به رخ جهان خواهد کشید و مشق آزادسازی خرمشهر را سینه به سینه سرمشق می گیرد چرا که انقلاب اسلامی سیروریت دارد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صبحگاه نیروهای مسلح استان گلستان گفت: دوباره همان ائتلافی که در خدمت صدام بود در حال طراحی توطئه علیه ایران اسلامی است اما یقین بدانند سرنوشت آنها بهتر از صدام نخواهد شد.

فرماندار گرگان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: اعتراضاتی که به دست ما رسیده باشد حتما مورد بررسی قرار می‌گیرد، اما کاندیداها باید ببینند چه چیزی کاشته‌اند که اکنون برداشت کنند.

دوره ۴ ساله شوراهای اسلامی شهر و روستای چهارم در تاریخ ۱۳ مرداد ماه پایان می‌یابد و از ۱۴ مرداد ماه ۹۶ پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز به کار می‌کند.

بیش از 60 نفر از نامزدهای معترض به نتیجه انتخابات شورای شهر گرگان دیشب در موسسه خیریه یکی از نامزدهای انتخابات شورا تجمع کردند.

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری بود که دولت مستقر که دولت پیشین را متهم به اقدام های پوپولیستی می کرد، وعده واریز سود سهام عدالت را به همه ملت داد.

حذف ناباورانه علی کلاتی بعد از 4 دوره ( 18 سال ) ، علیرضا پزشکپور بعد از سه دوره (14 سال ) و زهرا نورا بعد از سه دوره ( 14 سال ) از شگفتی های این دوره از انتخابات بود .

وزیر کشور گفت: آقای حسن روحانی با تعداد رأی 23549616 به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب شد.

میثم احمدی، دانشجوی رشته دندانپزشکی و فعال سیاسی و اجتماعی شهرستان گرگان که در ستاد آیت الله سیدابراهیم رئیسی فعال بود طی پیامی پیروزی حسن روحانی را تبریک گفت.

مشارکت بالای 70درصدی مردم ایران در انتخابات 96، برگ زرین دیگری از اقتدار نظام مقدس اسلامی و عظمت رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) را رقم زد.

امام خامنه ای(مدظله العالی) در دقایق ابتدایی رای گیری رای در حسینیه امام خمینی(ره) رای خود را به صندوق انداختند.

فرمانداری گرگان نقشه راهنمای موقعیت مکانی شعب اخذ رأی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گرگان را منتشر کرد.