کانون طه گرگان یکی از مکانهایی بوده که طی سالهای گذشته بدون کمترین مقاومتی از سوی متولیان امر در اختیار اصلاح طلبان قرار گرفته است و در واقع دربست در اختیار یک تفکر و یک جناح خاص سیاسی بوده است.

 به گزارش پاسرو؛ در حالیکه اصولگرایان و جریان انقلابی برای برگزاری همایش ها و نشستهایشان این روزها با مشکلاتی عدیده از جمله عدم موافقت در اماکن دولتی و اداری و حتی نیمه خصوصی مواجه می شوند اما در اردوگاه رقیب اوضاع کمی شیرین تر است .

کانون طه گرگان یکی از مکانهایی بوده که طی سالهای گذشته بدون کمترین مقاومتی از سوی متولیان امر در اختیار اصلاح طلبان قرار گرفته است و در واقع دربست در اختیار یک تفکر و یک جناح خاص سیاسی بوده است .
حضور و سخنرانی افرادی نظیر هادی غفاری(31 شهریور 95) ، صادق خرازی(22 آذرماه 94) ، محمدرضا عارف(25 بهمن 93) ، میرلوحی(19 اردیبهشت 94) ، غلامحسین کرباسچی ( 8 بهمن 95 ) ، حجت الاسلام منتجب نیا (6 اسفند 95) ، فرج کمیجانی (27 اسفند 95) با سخنرانی های تند و آتشینی علیه شخصیتها و ارکان نظام همراه بود .
همچنین همایش " تدبیر و امید " مجمع فرهنگیان اصلاح طلب ایران اسلامی استان گلستان (28 اسفند 95) ، همایش استانی اصلاح طلبان گلستان ( 17 اردیبهشت 94) ، همایش بزرگ اصلاح طلبان در گرگان ( 8 مهرماه 94) ، نخستین گردهمایی استانی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی؛ منطقه گلستان ( 2 تیرماه 96) و چندین همایش دیگر که در ماه ها و سالهای گذشته توسط این جناح خاص برگزار شد .
البته در این بین چند محفل و همایش توسط نیروهای اصولگرا هم در این مکان برگزار شد اما تعداد آن ، کیفیت برگزاری و نحوه مساعدت جهت برگزاری این مراسمات مانند اصلاح طلبان به این راحتی و شیرینی نبود .
البته آنچه که دست مدیریت این مجموعه را در این خصوص بازگذاشته مصوبه شورای تامین است که گفته شده همایش ها و میتینگ ها را در این مکان که تقریبا در حاشیه شهر می باشد برگزار کنند که این امر اگر جه منطقی بنظر می رسد اما حجم بالای میتینگهای اصلاح طلبان در این محل نشان می دهد آنها پاتوق خوبی گیر آورده اند که "بدون دردسر" به فعالیتهای سیاسی خود ادامه دهند .
کانون طه گرگان زیر مجموعه سازمان دانش آموزی و اداره کل آموزش و پرورش گلستان به شمار می رود و مدیر آن سید خلیل حسینی است .
مدیر این مجموعه سوابق زیادی در اصلاح طلبی دارد و همواره جزو روشنفکران و افراد زبده این طیف سیاسی در استان به شمار می رفته و حتی در مقاطعی به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان نیز مطرح شده است اما به دلیل اینکه اصالتا مازندرانی است مورد پذیرش اصلاح طلبان گرگانی قرار نمی گیرد .
ظریفی می گفت دور دور اصلاح طلبان است و فعلا باید از این امکانات و ظرفیتها استفاده کنیم و معلوم نیست که در زمانهای بعدی چنین فرصتهایی برای ما پیش بیاید ./گلستان ما

انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو