امروز شاهد حرف هایی هستیم که متناسب با میل اربابان غربی امثال کرباسچی، و به منظور انتقام از جوانان بسیجی در سوریه که حقیقتا غربی ها را مقتدرانه در اهداف پلیدشان ناکام گذاشته اند طراحی شده است.

 به گزارش پاسرو به نقل از راه دانا؛ حجت الاسلام رضا غلامی در یادداشتی نوشت: متاسفانه این روزها شاهد انتشار اظهارات غلامحسین کرباسچی، شهردار اسبق، مجرم و معزول تهران درباره شهدای مدافع حرم هستیم که اوج نافهمی یک مدعی سیاست دانی را به تصویر می کشد.

این اظهارات به خوبی نشان داد که مغز کرباسچی کوچک تر از آن است که نقش حیاتی شهدای مدافع حرم اهل بیت علیهم السلام را درک کند. در واقع، حرف های او آنقدر بی پایه و اساس است که بعید است برای مصرف پوچ سیاسی در موسم انتخابات هم بدردخور باشد. مسلما در شرایطی که تحلیل گران سیاسی در جهان با یکدیگر برای فهم پیچیدگی های نقش موفق جریان مقاومت با محوریت ایران در سوریه رقابت می کنند، چنین سخنان سخیفی برای کرباسچی که سالهاست دوران ورشکستی سیاسی خود را سپری می کند، به جز بی آبرویی بیشتر چیزی به دنبال ندارد.

حقیقت این است که اگر جمهوری اسلامی با فداکاری جوانان غیرتمند در میدان سوریه و عراق، اینگونه و با این حد از هوشمندی وارد نشده بود، نه تنها ننگ سکوت و انفعال در برابر هتک حرمت حرم نورانی اهل بیت علیهم السلام جانمان را می گرفت، بلکه امروز می بایست در مرزهای خودمان با سگ های هار امریکایی یعنی همان داعش به مبارزه می پرداختیم و آنوقت باید می دیدیم همین کرباسچی و رفقای مفلوکش از ترس داعش در کدام سوراخ مخفی می شوند؟!


امروز شاهد حرف هایی هستیم که متناسب با میل اربابان غربی امثال کرباسچی، و به منظور انتقام از جوانان بسیجی در سوریه که حقیقتا غربی ها را مقتدرانه در اهداف پلیدشان ناکام گذاشته اند طراحی شده است و الا یک محاسبه سیاسی خیلی ساده نشان می دهد، در برابر یک عملیات همه جانبه نظامی، لاس زنی ها و بده و بستان های مسخره دیپلماتیک، هیچ ارزش عملی ای برای سوریه، عراق و حتی یمن نداشته و نخواهد داشت و صلح پایدار در منطقه، بدون جهاد و شکستن ستون فقرات تروریستها تحصیل نمی شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو