جانشین حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد استان گلستان نوشت: برجام از همان ابتدا از طرف آمریکا نقض شده بود نباید منتظر سنای آمریکا می ماندیم.

 به گزارش پاسرو؛ مجید نادم، جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد استان گلستان پس از تصویب تمدید تحریم های ایران در مجلس سنای آمریکا نوشت:

وعده های دروغین یکی یکی رو می شود، مگر مردم را فریب دادن چه زیبایی هایی دارد؟ برجام از طرف آمریکا از همان اول نقض شده بود، نباید منتظر سنای آمریکا بودیم.

مقام معظم رهبری از همان روز اول گفتند این کار اشتباه است و به خاطر به وجود نیامدن دودستگی باز هم از شما حمایت کردند.

آقای روحانی دیگر بس نیست؟؟ آمریکا هیچ دوستی با ما نخواهد داشت، شما به دنبال چه هستید، امروز دوستان شما که مکررا از آنها دفاع میکردید تمدید تحریم های 10 ساله علیه ایران را علنی کردند، منتقدان برجام را بی شناسنامه، تندرو و بی سواد خواندید. حال امروز چه میخواهید بگویید؟؟  چگونه سانتریفیوژ ها بر خواهد گشت؟؟ چگونه قلب راکتور اراک دوباره به حالت اول باز میگردد؟؟ چگونه زحمات چندین ساله و خون ریخته شده شهدای هسته ای باز خواهد گشت؟؟ آقای روحانی کشور را به کجا میبرید؟؟

کلیدی که از آن سخن میگفتید دست غربی ها بود؟ آن ها هیچوقت کلید را به شما نخواهند داد، از روزی که رئیس جمهور شدید باید کلیدتان را خودتان میساختید نه این که چشم امید به کلید دشمنان داشته باشید! کلید ما سخنان گرانبهای مقام معظم رهبریست.هرچه به جلو میرویم پیش بینی های مقام معظم رهبری به واقعیت تبدیل میشود.

 ما منتظر پاسخ از سوی شما هستیم نه استعفا! که اگر بنا به استعفا باشد دیگر کسی در دولت باقی نخواهد ماند. ما منتظر پاسخ کوبنده از طرف شما و همچنین مجلس محترم که در چند دقیقه برجام را تصویب کرد هستیم!!

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

IMAGE

تهدید یک خواهر بسیجی را جدی بگیرید/ دخترم را غسل شهادت می دهم/ فتنه گران نطفه های حرام اسرائیل و آمریکا هستند

خواهر شهید مدافع حرم «محمدرضا شیبانی» گفت: مادر سه فرزند هستم و آنان را از...

آرشیو