مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان، دهه امامت و ولایت را فرصتی برای توسعه فرهنگ غدیر دانست و گفت: برنامه های دهه امامت و ولایت برگرفته از فرهنگ غدیر باشد.

تصاویر جدیدی از حضور سردار با غیرت ایرانی در الانبار منتشر شد.

هرکس اوقات فراغت خودش را به نوعی می گذراند یکی با درس خواندن ، یکی با فیلم دیدن و ... ولی برخی جوانان در منطقه بندرگز که هم از نعمت دریا و هم جنگل بهره برده ،اوقات فراغت با تفریح در جنگل می گذرانند.

هرکس اوقات فراغت خودش را به نوعی می گذراند یکی با درس خواندن ، یکی با فیلم دیدن و ... ولی برخی جوانان در منطقه بندرگز که هم از نعمت دریا و هم جنگل بهره برده ،اوقات فراغت با تفریح در جنگل می گذرانند.

 

نماینده استان گلستان در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در حال آماده سازی برای حضور قدرتمند درمسابقات آینده هستند.

 ملوان بندرگز در اولین دیدار خود به مصاف تیم جوانان شهرداری تبریز رفت که موفق شد این تیم قدرتمند را در ضربات پنالتی شکست دهد.

برنامه نارتی تی در روز دوم کاری خود در روستای باغو کناره سراغ غذاهای سنتی و مراسم سر تراشک و ... رفتند.

شب گذشته مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان بندرگز با معرفی تیم های برتر در رده های سنی مختلف پایان یافت.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گلوگاه گفت: برداشت محصول هندوانه از سطح بیش از 40 هکتار از مزارع شهرستان گلوگاه آغاز شد.

سفید چاه عنوان نخستین قبرستان مسلمانان در ایران اسلامی است که در شرقی‌ترین نقطه استان مازندران و در جنوب شهرستان بندرگز واقع شده است.

مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم قاسم غریب در بندرگز برگزار شد.

گاردین نوشته است: به‌ساز و به‌فروش‌ها قلب قدیمی تهران را به مرگ تهدید می‌کنند.

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس در شهرستان بندرگز برگزار شد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان بندرگز از کارخانجات توليدی و صنعتی شهرستان بازديد کرد .

محافل باشکوه انس با قرآن کریم با حضور قاریان برجسته و ممتاز کشوری و بین المللی و با همراهی جمعی از قاریان، حافظان، موذنین و مرتلین برتر استان های گلستان و مازندران به میزبانی شهرستان بندرگز برگزار شد.

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر ، نمايشگاه پيشگيری از سوء مصرف مواد با همکاری نزديک اداره بهزيستی و  مرکز بهداشت شهرستان بندرگز و همراهی ادارات ورزش و جوانان،آموزش و پروزش ، ارشاد اسلامی ، نيروی انتظامی ، سپاه پاسداران ، دانشگاه آزاد اسلامی ، انجمن معتادان گمنام و شهرداری بندرگز  در سالن اداره ارشاد اسلامی  اين شهرستان افتتاح شد .

صفحه اینستاگرام پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب در پست اخیر خود نوشت: از افطاری های ساده ( توزيع افطاری در سطح معابر عمومی) در محله یا شهرتان عکس بگیرید و با هشتگ #افطاری_ساده در صفحه خود منتشر کنید تا با انتشار آن به ترویج این سنت ارزشمند کمک شود.