سپاه گرگان

نیروهای امنیتی شهرستان گرگان اعم از سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و فرمانداری گرگان در اقدامی شکوهمند از کسبه خیابان ولیعصر(شالیکوبی) که در شب های آشوب زحماتی را متحمل شدند، دلجویی کردند.

 به گزارش پاسرو؛ زمستان های کشور سرد و گرم های زیادی چشیده است! فرار شاه مخلوع، ورود امام(قدس سره)، حماسه 9 دی 88 و به تازگی حماسه 13 و 15 دی 96 که پایانی بود بر آشوب های خیابانی عده ای قلیل که سعی در بر هم زدن نظم و امنیت کشور را داشتند.

بهتر است بگوییم زمستان های زیادی در کشور تبدیل به بهار شدند که دستان پرمهر نیروهای امنیتی و همراهی و همگامی ملت بصیر با آنان، بی تاثیر در این بهار آزادی و آزادگی نبود.

امشب نیروهای امنیتی شهرستان گرگان اعم از سپاه پاسداران، نیروهای بسیجی، نیروی انتظامی و فرمانداری گرگان با اهدا شاخه های گل و شیرینی به کسبه خیابان ولیعصر(شالیکوبی) که در آشوب های اخیر متضرر شده بودند از آنان دلجویی کرده و از آنان در همراهی برای برقراری نظم و بازگرداندن امنیت به شهر تشکر کردند.

ehdagol 1

ehdagol 2

جلوه های زیبایی در این اقدام باشکوه عاملان امنیت شهر رقم خورد از اشک های پیرزن فروشنده ی دور میدان گرفته تا سخنان ولایی خانم دستفروش و معلولی که اگر بحث معیشت در میان باشد او می بایست پیش از هر کس فریاد برآورد اما وقتی پای نظام و میهن و پرچم انقلاب اسلامی به میان آمد او میدان داری اش جنس ولایت به خود گرفت.

ehdagol 5

گوشه ای از میدان بساط کرده بود خانم کم سن و سالی بود که می گفت اجناس فروشی اش نیز مال خودش نیست اما ذره ای این درد معیشت باعث نشد با آشوب گران هم کلام شود، می گوید نه تنها اغتشاش گران درد معیشت نداشتند بلکه کاسبی مردم و امنیت آنان را نیز زیر سوال برده بودند.

ehdagol 7

از درد و اشک و آهش هنگام شنیدن خبر به آتش کشیدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی و نام مقدس الله برایمان می گوید و از نیروهای امنیتی بابت خاموش کردن آتش این فتنه تشکر می کند.

ehdagol 3

این اقدام نیروهای امنیتی تجلی وحدت و همبستگی با ملت بود، آنجا که عامل امنیت و آرامش مردم همین نیروها بودند ولی بزرگوارانه از مردم بابت زحماتی که در شب های آشوب متحمل شدند دلجویی کردند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو
محل تبلیغات دو
محل تبلیغات یک
محل تبلیغات سه