شورای شهر گرگان

عضو شورای اسلامی شهر گرگان نسبت به عدم صدور حکم مسئولیت شهردار انتخاب شده توسط شورای شهر گرگان تذکر داد و گفت: اگر تا پایان آبان ماه جاری حکم وی صادر نشود شورای شهر گرگان منحل خواهد شد.

 به گزارش پاسرو؛ ناصر گرزین شامگاه گذشته در پانزدهیمن جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان در تذکری به هیات رئیسه شورا، اظهار کرد: بر اساس تبصره سه ماده 71 قانون شوراها، حکم شهردار گرگان باید ظرف 10 روز صادر و وضعیت شهردار انتخابی مشخص شود و رئیس شورای اسلامی شهر موظف است مصوبات شورا را پیگیری کند.

وی ادامه داد: امروز 14 روز از انتخاب شهردار گرگان گذشته و حکم مسئولیت وی هنوز صادر نشده است و رئیس شورا باید نسبت به روند و گردش کار این موضوع به شورا و شهروندان گزارش دهد.
علی‌اصغر یوسفی نایب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان که در این جلسه به دلیل غیبت رئیس شورا، ریاست جلسه را بر عهده داشت، گفت: این تجربه را در دوره گذشته شورای شهر گرگان نیز داشتیم که 27 شهریورماه سال 1392 شهردار گرگان انتخاب و 6 بهمن همان سال حکم شهردار گرگان صادر و انحلالی برای شورا اتفاق نیافتاد.
وی خطاب به ناصر گرزین عضو شورای اسلامی شهر گرگان، گفت: شما خودتان در آن زمان ریاست شورا را بر عهده داشتید و پیگیری‌هایی که در وزارت کشور انجام شد، عزیزان در وزارت کشور اعلام کردند این مهلت 10 روزه پس از پاسخ نهادهای امنیتی است و از آن زمان محاسبه می‌شود.
ناصر گرزین عضو شورای اسلامی شهر گرگان نیز در پاسخ به این اظهار نظر تاکید کرد: حکم مسئولیت شهردار دوره گذشته به این دلیل با چهارماه تاخیر پس از انتخاب صادر شد که بکارگیری وی نیازمند تصویب در هیات وزیران بود اما شهردار انتخابی توسط شورای دوره فعلی آن شرایط را ندارد و باید هرچه سریعتر وضعیت حکم مسئولیت وی مشخص شود.
وی افزود: 30 آبان ماه جاری پایان دوره سرپرستی سرپرست شهرداری گرگان است و اگر این موضوع تعیین تکلی نشود، شورای اسلامی شهر گرگان بر اساس قانون منحل خواهد شد./فارس
انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

IMAGE

تهدید یک خواهر بسیجی را جدی بگیرید/ دخترم را غسل شهادت می دهم/ فتنه گران نطفه های حرام اسرائیل و آمریکا هستند

خواهر شهید مدافع حرم «محمدرضا شیبانی» گفت: مادر سه فرزند هستم و آنان را از...

IMAGE

اسارت و سرِ از تن جدا و یک کودک خلاصه ای ز تمامیِ روضه ها؛ محسن

میثم احمدی، شاعر جوان گرگانی، غزلی در سوگ شهید مسحن حججی سروده است.

آرشیو