4 عضو اقلیت شورای اسلامی شهر گرگان جلسه دیروز شورای شهر گرگان که برای بررسی گزینه های شهرداری گرگان بود را با آبستراکسیون به تعطیلی کشاندند. 

 به گزارش پاسرو به نقل از گلستان ما؛ نهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان در دوره پنجم به دلیل آبستراکسیون برگزار نشد .

4 عضو شورای اسلامی شهر گرگان به نشانه اعتراض به عملکرد اکثریت 5 نفره در برکناری حسین صادقلو و عدم وفای به عهد با مردم گرگان در جلسه دیروز حضور نیافتند . ناصر گرزین ، ابراهیم جرجانی ، سعید رحیمی و سید محمد مرتضوی چهار عضو شورا بودند که در جلسه امروز شرکت نکردند.
قرار بود در جلسه امروز 51 گزینه شهرداری گرگان بررسی شوند تا بعد از تنگ تر شدن دایره افراد ثبت نام کننده ، نهایتا یک نفر شهردار گرگان شود .
سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان در این رابطه گفت : عدم حضور چهار عضو شورا نهمین جلسه رسمی و علنی را از رسمیت انداخت، این جلسه رای گیری در خصوص داوطلبان تصدی شهرداری گرگان را در دستور کار خود داشت.
حسین ربیعی اضافه کرد : بر اساس توافق انجام شده اعضای شورای شهر در بررسی این موضوع طی جلسات گذشته شورا مقرر شد انتخاب برتر از بین گزینه های پیش رو پس از انتخاب ۱۷ نفر بر اساس رای اعضای شورا، رای گیری نهایی برای انتخاب شهردار در هفته جاری انجام شود.
سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان بیان کرد: متاسفانه به دلیل عدم حضور چهار عضو شورا در این جلسه و رسمیت نیافتن آن، رای گیری برای برگزاری جلسات فوق العاده در راستای انتخاب شهردار نیز انجام نشد و این موضوع به تعویق افتاد.
انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو
محل تبلیغات دو
محل تبلیغات یک
محل تبلیغات سه