رئیس آموزش و پرورش شهرستان گرگان با بیان اینکه کمبود کلاس‌های درس یکی از چالش‌های اساسی آموزش و پرورش است گفت: اکنون به ۹۰۰ کلاس درس در شهرستان گرگان نیاز داریم تا به میانگین استان برسد.

فروردین شیروانی شیرمرد زحمتکش و آبرومند ترکمن فقط به خاطر خوردن یک وعده ماهی شور اسیر بستر بیماری است و بیش از یک سال است که هیچ منبع درآمدی ندارد.

آسفالت های گرگان آنقدر با جلوبندی خودروی شما دست به یقه می شوند که اوستاکارهای جلوبندی ساز دیگر نگران گذاشتن نان بر سر سفره عیال و عشیره نباشند، حال شما اگر مردی بیا و انتقاد کن بگو این وضعیت آسفالت ها بد است! نیمه پنهان این وضعیت در اشتغالزایی و افزایش درآمد قشر تعمیرکار خودروست

ابو علی سینا

ابوعلی حسین بن عبد الله بن سینا در سال 359-370 هجری- در روستایی در حوالی بخارا چشم بر جهان گشود و جهانیان وی را به عنوان یکی از بهترین پزشکان تاریخ بشر می شناسند و کتاب های او در اکثر دانشگاه های دنیا تدریس می شود.

طی روزهای گذشته جنایت تروریست های تکفیری در شرایط آتش بس با حمایت ترکیه و آمریکا باعث شد تا شهدای مدافع حرم مظلومانه به شهادت برسند؛ این جنایات با واکنش های گسترده از سوی بازیگران و هنرمندان مواجه شد.

دبیر انجمن تولیدکنندگان و فناوران صنعتی ساختمان درباره عوامل عدم اثر تسهیلات روی بازار مسکن توضیح داد.

رئیس انجمن جراحان عمومی ایران گفت: قبول دارم که دستمزد جراحان نسبت به درآمد مردم بالا است اما راهش این نیست که آن را کم کنیم بلکه این وضعیت در همه جای دنیا وجود دارد؛ هیچ جراحی هم زیرمیزی نگرفته است؛ آدرس غلط به مردم ندهیم.

وارد اتاق که می‌شوی، گره روسری‌اش را از پشت محکم‌تر می‌بندد و خودش را روی تخت بیمارستان جمع‌وجور می‌کند. برادرش اما کمی شیطنت دارد؛ کنار تخت ایستاده و زیرچشمی و با لبخندی تلخ دنبالت می‌کند. پدر هم کنار بستر بیماری کودکانش خسته‌تر از همیشه در فکر فرورفته و متوجه ورودت به اتاق نمی‌شود.

شغل‌هایی در نقاط مختلف دنیا برای افراد تن‌پرور وجود دارد که گاهی‌ اوقات درآمدی بیش از شغل‌های معمول و مرسوم دارد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه رسانه‌ای نشدن رزمایش‌ها در 2 سال اخیر آمریکایی‌ها را گستاخ کرده است، به مسئولان توصیه کرد که از تهدیدهای دشمن نترسند و نگران نباشند و گفت: دولت در رابطه با توان دفاعی قول‌هایی داده که منتظریم امسال اجرایی شود.

بیش از ۳ هزار نفر از بازرگانان و فعالان شناخته شده اقتصادی کشور با ارسال نامه ای به رئیس جمهور از عملکرد گمرک و پنجره واحد گمرکی انتقاد و خواستار حل مشکلات این بخش شدند.

سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری درباره صدور حکم اعدام برای زنجانی و همدستانش، احضار فاطمه هاشمی به دادگاه، شکایت دادستان زاهدان از مولاوردی، بازداشت ۸ مروج فساد و فحشا، آزادی متهمان پرونده سفارت عربستان و تعیین نرخ دیه سال ۹۵ توضیح داد.

آق قلا- استاندار گلستان با تاکید بر لزوم اقتصادی کردن مساله درختکاری گفت: اقتصادی کردن درختکاری باعث افزایش مشارکت در کاشت درخت می شود.

بر اساس گزارش یک منبع آگاه، آیت الله علم الهدی امام جمعه فعلی مشهد یکی از گزینه های جدی برای تصدی مسؤولیت نمایندگی ولی فقیه (مقام معظم رهبری) در خراسان است.

رئیس جمعیت هلال احمر در شرایطی که تنها دو هفته به پایان سال 94 باقی مانده است در تصمیمی ناگهانی اعلام کرده که روزنامه شهروند ازسال آینده منتشر نخواهد شد.سرویس اجتماعی افکارنیوز، به گفته یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود، دکتر سیدامیرمحسن ضیائی به مدیر مسئول روزنامه شهروند اعلام کرده که کمک های هلال احمر به این روزنامه از سال آینده متوقف خواهد شد و شهروند از سال آینده روی دکه نمی آید.

پیکر مطهر آیت‌الله واعظ طبسی مجاهد نستوه و یار دیرین امام و رهبری صبح امروز با حضور رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای، سران قوا، مسئولان ارشد کشوری و لشکری و خیل عظیم عزاداران در مشهد تشییع شد.

با ادامه شمارش آرای در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه تهران، از تعداد ۵۷۵۰ صندوق و ۳/۸۸۹/۸۷۷ آرای اخذ شده مشخص شدند.

رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه آمادگی لازم در تمام مناطق از جمله مناطق مرزی، کوهستانی، روستایی و عشایری و شهری برای رای‌گیری فردا وجود دارد گفت: در برخی مناطق صعب‌العبور با هلی‌کوپتر صندوق‌ها را انتقال دادیم.

جمعی از مراجع عظام تقلید قم از مردم ایران برای حضور پرشکوه و حماسی در انتخابات هفتم اسفندماه دعوت کردند.

نامزد مجلس خبرگان در گلستان با اشاره به اینکه جامعه ی ما امروز به شخصیت‌هایی همچون دکتربهشتی نیاز داردگفت : هیچ مسلمانی نباید احساس کند شهروند درجه دو هست. چرا نباید از ظرفیت اقوام در جهت توسعه استان بهره برد؟

به گزارش پاسرو به نقل از گلستان ما ؛ آیت الله دکتر سعدی کاندیدای مجلس خبرگان رهبری استان گلستان امروز ظهر در مسجد جامع فاضل آباد در سخنانی، ضمن تسلیت ایام شهادت فاطمه زهرا (س) به اهمیت و نقش خبرگان رهبری اشاره نمودند و گفتند: شعار من صیانت از رهبری است، رهبری معظم ستون خیمه انقلاب است و همه باید در مسیر تقویت ایشان حرکت نماییم.

ایشان با توجه به مقتضیات دوران جدید گفت: مجلس خبرگان امروز نیاز به شخصیت های چون آیت الله دکتر بهشتی دارد که هم دنیای مدرن را بشناسد و هم به فقه و دین سلطه داشته باشد.

دانشیار دانشگاه امام صادق ، شبهه پراکنی ها را معلول اغراض خاص سیاسی دانست و بیان داشت: قانون اساسی چیزی به نام شورای رهبری ندارد و امروز که مدیریت و درایت و حکمت و تدبیر مقام معظم رهبری بیش از گذشته هویدا شده، وظیفه همگان تقویت ایشان است و تضعیف ستون خیمه انقلاب به ضرر مصالح ملی و منافع ملی است. 

امام جمعه غرب تهران با ابراز تاسف از توسعه نایافتگی گلستان گفت: چرا استانی که به لحاظ منابع طبیعی در صدر استان ها است جزء استان های توسعه نایافته است و فقر و بیکاری این استان را رنج می دهد؟ نماینده خبرگان باید برای توسعه استان فکری بکند و از همه ظرفیت های موجه برای توسعه پایدار و متوازن استفاده کنند.

همچنین  آیت الله دکتر سعدی عصر امروز در دیدار با مردم سنگدوین گفت :تعدد اقوام تهدید نیست بلکه یک فرصت است و باید از این فرصت نهایت استفاده را در جهت توسعه استان، برد.

وی افزود : امیر مومنان فرمود مردم یا برادر دینی تو و یا انسانی شبیه تو در خلق هستند. هیچ مسلمانی نباید احساس کند شهروند درجه دو هست. چرا نباید از ظرفیت اقوام در جهت توسعه استان بهره برد؟ اگر به همین صنعت توریسم استان توجه شود نباید فقر و بیکاری در این منطقه وجود داشته باشد.

مهمترین سوابق علمی و اجرایی آیت‌الله دکتر سعدی

* اجتهاد

* دکترای تخصصی (Ph.D)

* مشاور مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی رئیس سابق مجلس خبرگان رهبری

*رییس دانشکده الهیات دانشگاه امام صادق (ع) تهران

* امام جمعه غرب تهران* رئیس گروه فقه و حقوق دانشگاه امام صادق (ع) تهران

*دبیر شورای فقهی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

*عضو کمیته فقهی فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران

*عضو شورای دانشگاه امام صادق و دانشگاه عالی دفاع ملی

*عضو هیئت موسس دانشگاه عدالت

*عضو هیئت علمی با رتبه دانشیاری، دانشگاه امام صادق (ع) تهران

انتهای پیام/

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو
محل تبلیغات دو
محل تبلیغات یک
محل تبلیغات سه