سخنگوی شورای شهر گرگان در واپسین جلسات علنی دوره چهارم شورا، به تجزیه و تحلیل این دوره پرداخت و پیشنهاداتی ارائه کرد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گلستان از افزایش شمار نشریه های دانشجویی این دانشگاه به 16 عدد خبر داد.

به مناسبت گرامیداشت هفته میراث فرهنگی و روزجهانی موزه و هفتادمین سالگرد تاسیس ایکوم(شورای بین المللی موزه ها)، نمایشگاه فرهنگ وتمدن گرگان باستان به روایت 70 اثر موزه ملی ایران در کاخ موزه گرگان برگزار می شود.

مراسم عقد سید محمد رضا حسینی بای خبرنگار سیما عصر پنجشنبه شانزدهم اردیبهشت همزمان با بعثت رسول اکرم (ص) با مهریه یک جلد کلام الله مجید و چهارده سکه بهار آزادی و با حضور غلامعلی حداد عادل و بستگان دو خانواده در آسایشگاه جانبازان ثارالله تهران برگزار شد.

اگر درختی قطع شود صاحب ملک باید درختی تا سه برابر بن درخت قطع شده جریمه پرداخت کند و همچنین دو برابر بن درخت قطع شده درخت غرس کند.

در آدینه جمعه‎ای دیگر بازتاب تصاویر زیبایی از امامزادگانی عبدالله (ع) و فضل‎الله (ع) روشن آباد می‎تواند برای شما جالب و دیدنی باشد.

منتخب اول مردم استان کرمان در انتخابات خبرگان با بیان اینکه برخلاف میل بدخواهان مجلس خبرگان پنجم ولایی‌تر و ارزشی‌تر است، گفت: با این ترکیب می‌گویم که بدخواهان از اینکه کمترین ضربه به عمود خیمه انقلاب یعنی ولایت فقیه وارد کنند،‌ ناکام هستند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی، درگذشت هنرمند برجسته و متعهّد آقای فرج‌الله سلحشور را تسلیت گفتند.

برخی کاربران با انتشار عکسی در فضای مجازی عنوان کردند تندیس سگ آزار دیده توسط حامیان حیوانات در استان گلستان ساخته شد.به گزارش گلستان ما، برخی کاربران با انتشار عکسی در فضای مجازی عنوان کردند تندیس سگ آزار دیده توسط حامیان حیوانات در استان گلستان ساخته شد. ادعای این اقدام عجیب در حالی صورت می‌گیرد هنوز از انتشار این فیلم چند روزی بیشتر نگذشته است.

ولادت عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری سلام‌الله‌علیها فرصت خوبی است برای یاد کردن از شهیدانی که این روزها دوباره فضای زندگی ایرانیان را به عطر شورانگیز شهادت معطّر کرده‌اند.

سید حسن هاشمی در مورد واردات ژلاتین خوکی و حرام اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: خبری از این موضوع ندارم و باید از رییس سازمان غذا و دارو پیگیری شود.

کارشناس مسائل سیاست خارجی گفت: امروز الگوی سیاست خارجی کشور ما، سیاست خارجی قذافی است که با شکست مواجه شده و قذافی نباید الگوی سیاست خارجی کشور ما قرار بگیرد چرا که کشور ما یک گفتمان انقلابی دارد و دلیل حمایت نیروهای حزب‌الله و... در خارج از کشور از ایران همین گفتمان مقاومت در مقابل استکبار است.

به گزارش پاسرو، فوآد ایزدی کارشناس مسائل سیاست خارجی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با بیان اینکه قانون جنگل در سازمان ملل حکم‌فرما است اظهارداشت: برخلاف قطعنامه‌هایی که تاکنون بر علیه کشور ما در سازمان ملل صادر شده، برای هیچ یک از جنایاتی که آمریکایی‌ها در طول سال‌های اخیر انجام داده‌اند هیچ قطعنامه‌ای صادر نشده چرا که آمریکا دارای قدرت است و در صورت صدور قطعنامه برعلیه این کشور، آمریکایی‌ها می‌توانند از حق وتو خود استفاده کنند.

آمریکا به دنبال از بین بردن اهرم‌های قدرت ایرانوی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها از طراحی برجام یک هدف بلند مدت و یک هدف کوتاه مدت دارند افزود: غرب می‌خواهد با اجرای برجام در کوتاه مدت اهرم‌های قدرت کشور ما را از ما بگیرد و پس از آن به دنبال هدف دراز مدت خود یعنی براندازی نظام جمهوری اسلامی حرکت کند.

کارشناس مسائل سیاست خارجی اظهارداشت: اولین قدرت کشور ما انرژی هسته‌ای بود که غرب فکر می‌کند به خوبی توانسته این اهرم قدرت را از دست ایران خارج کند. در واقع طرف آمریکایی‌ با خارج کردن بیش از 10 تن از اورانیوم‌های غنی شده از کشور ما خیال خودش را راحت کرده است.ایزدی تصریح کرد: اورانیوم‌های غنی شده و راکتور آب سنگین اراک دو اهرم قدرت بسیار مهم برای ما در زمینه هسته‌ای بودند.

چرا که به اذعان طرف غربی آن ها همیشه خوف از تغییر فتوا مراجع عظام تقلید در خصوص مسائل و سلاح های هسته ای داشتند. وی با بیان اینکه افزایش قدرت موشکی، دومین اهرم قدرت کشور ما است اظهارداشت: شاید یکی از مهم‌ترین دلایل عدم حمله آمریکا به کشور ما همین قدرت موشکی باشد، برای مثال آمریکایی‌ها هیچ سامانه‌ای برای مقابله با موشک‌هایی مثل موشک عماد ندارند و مطمئن باشید که اگر آمریکا از قدرت نظامی کشور ما خوف نداشت، یک روز در حمله نظامی به ایران تردید نمی‌کرد.

کارشناس مسائل سیاست خارجی با تاکید بر اینکه اگر ایران قدرت مقابله با آمریکا را نداشت یقینا آمریکایی‌ها به کشور ما حمله می‌کردند گفت: آمریکایی‌ها سعی می‌کنند تا با وضع تحریم‌های جدید و با تجمیع قطعنامه‌های سابق در یک قطعنامه پیشرفت کشور ما در زمینه موشکی را متوقف سازند.باج خواهی آمریکایی‌ها برای تمدید تعلیق تحریم‌هاایزدی با بیان اینکه ادبیات دولت در خصوص لغو تحریم‌ها اشتباه است، چرا که تحریم‌ها تعلیق شده‌اند عنوان کرد: حتما آمریکایی‌ها برای تمدید تعلیق تحریم‌ها از کشور ما باج خواهی خواهند کرد، همانطور که در روز اجرای برجام شرط اجرای برجام را آزادی سازی جاسوسان خود در مقابل تجار ما دانستند و جالب اینجاست که هیچ یک از تجار آزاد شده به ایران بازنگشتند.

وی با اشاره به اینکه کلیه تحریم‌ها 8 سال بعد لغو خواهند شد گفت: شرط لغو تحریم‌ها در سال‌های بعد این خواهد بود که ایران غرب را ناراحت نکند و امروز هدف دشمن از فروختن اجناس خود به ایران علاوه بر فروش کالاهای انبار شده خود، مثلا چشاندن شیرینی لذت پرواز با ایرباس به مردم ایران است تا وقتی در آینده مردم ما خواستند در مقابل این کشورها مقاومت کنند ما را از شرایط بد دوران تحریم بترسانند.

کارشناس مسائل سیاست خارجی با بیان اینکه رئیس جمهور هرچقدر دوست دارد می‌تواند بگوید تحریم‌ها لغو شده، اما حقیقت آن است که تحریم‌ها لغو نشده‌اند اظهارداشت: طرف غربی می‌خواهد با مدیریت سیاست داخلی و خارجی کشور ما، ما را به کشورهایی مثل مصر و پاکستان تبدیل کند.

قطعنامه 2231 گلچینی از قطعنامه‌ها و تحریم‌های قبلیایزدی در خصوص قطعنامه‌ها و تحریم‌های سازمان ملل گفت: قطعنامه‌های سازمان ملل لغو شده اما تحریم‌ها نه، در واقع سازمان ملل گلچینی از از تحریم‌های خود را در دل قطعنامه 2231 گنجانده و به طور کلی سیستم برجام به دنبال کنترل کشور ما تا جایی است که لقمه‌ای چرب برای آمریکایی‌ها شویم.

وی با اشاره به اینکه نفوذ ایران در منطقه یکی دیگر از اهرم‌های قدرت کشور ما است عنوان کرد: آمریکایی‌ها نمی‌توانند ایران را در این خصوص تحریم‌ کنند چرا که ایران تنها کشوری است که با تروریسم در منطقه مبارزه می‌کند به همین دلیل آن‌ها از اتهام حمایت از تروریسم و از شیطنت‌های عربستان در این زمینه استفاده می‌کنند.

کارشناس مسائل سیاست خارجی با بیان اینکه شیطنت‌های اخیر عربستان در منطقه نشات گرفته از برنامه آمریکایی‌ها برای جلوگیری از نفوذ منطقه‌ای ایران است اظهارداشت: حکومت امروز عربستان به شدت آمریکایی‌تر از حکومت قبلی این کشور است و بسیاری از جوانانی که امروز در این کشور دارای مناسب حکومتی هستند تربیت شده دست آمریکایی‌ها هستند.

ایزدی با اشاره به اینکه اعمال امروز عربستان را باید به پای آمریکا نوشت نه اسلام، گفت: آمریکایی‌ها سعی می‌کنند تا با استفاده از برجام، تحریم‌های جدید، شیطنت‌های عربستان و نفوذ در کشور، اهرم‌های قدرت کشور ما را از کار بیندازند و آخرین اهرم قدرتی که آمریکا به دنبال نابودی آن است، امنیت داخلی کشور ما است.

وی افزود: آمریکا می‌خواهد با متشنج کردن جو داخل کشور و ایجاد ناامنی در کشور، امنیت داخلی ایران را از بین ببرد و پس از آن به هدف طولانی مدت خود یعنی استحاله و سرنگونی نظام جمهوری اسلامی دست یابد.

کارشناس مسائل سیاست خارجی با اشاره به طرح براندازی نرم جمهوری اسلامی گفت: کسی که ما ساعت‌ها با وی مذاکره کردیم و پای میز مذاکره نشستیم، امروز مسئول براندازی این نظام شده و کسانی که جان‌کری را تایید می‌کنند دقیقا همان افرادی هستند که به دنبال بزک کردن چهره آمریکا هستند.ایزدی اظهارداشت: وقتی ما در مقابل آمریکایی‌ها کوتاه‌ می‌آییم، تصور ما این است که ما می‌خواهیم با این کشور تعامل داشته باشیم، اما تصور آمریکایی‌ها این است فشارهای ما جواب داده وباید فشارها را بیشتر کنیم.

قذافی الگوی سیاست خارجی دولت یازدهموی در پایان عنوان کرد: امروز الگوی سیاست خارجی کشور ما، سیاست خارجی قذافی است که با شکست مواجه شده و قذافی نباید الگوی سیاست خارجی کشور ما قرار بگیرد چرا که کشور ما یک گفتمان انقلابی دارد و دلیل حمایت نیروهای حزب‌الله و... در خارج از کشور از ایران همین گفتمان مقاومت در مقابل استکبار است.

انتهای پیام/

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: افتخارِ بالاتر از خواندن سرود ملى‏، اقدام آن ورزشکاری است که حاضر نمی‌شود با حریف صهیونیست کشتی بگیرد یا بانوی ورزشکاری که با چادر یا حجاب کامل اسلامی روی سکوی قهرمانی می‌ایستد.

سالار عقیلی خواننده برجسته ایرانی در یادداشتی برای اولین بار نسبت به حواشی حضورش در شبکه ماهواره‌ای " من و تو" واکنش نشان داد.

همایش بزرگ تجلیل از واقفین استان به همراه افتتاح پروژه بزرگ ترین باغ میوه های سیاه ریشه موقوفه کشور در شهرستان آزاد شهر برگزار می شود.

این پیام دقایقی پس از پخش برنامه ثریا در نهم دی ماه از طریق دفتر رهبر معظم انقلاب به تهیه‌کننده برنامه ثریا اعلام شد.

عضو شورای سیاست‌گذاری خودرو درباره آخرین وضعیت مذاکره با خودروسازان خارجی در کشور توضیح داد.

با بمب کلسیم آشنا شوید و بر خوردن آن مداومت کنید.

فرهاد قائمیان گفت: بدون اغراق می‌گویم که بار بسیار سنگینی در فیلم سینمایی «رستاخیز» به روی دوش خود احساس می‌کردم. صاحب اصلی فیلم سینمایی «رستاخیز» سیدالشهدا است و خوشحالم سهمی در این پروژه بسیار ارزشمند داشتم.

مُد جدید بی‎حجابی از راه رسید شیوه‎هایی که فرهنگ اسلامی را نشانه گرفته است.

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو
محل تبلیغات دو
محل تبلیغات یک
محل تبلیغات سه