فاطمیون عصر حضور

در نخستین  روز از ایام الله دهه فجر و متقارن با ایام فاطمیه پیش از ظهر امروزهمایش "فامطیون عصر ظهور " با حضور فرمانده سپاه نینوا و جمعی از مسئولان ، خانواده های معزز شهدا و خیل عظیم بانوان گرگانی در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

 به گزارش پاسرو به نقل از کلاس بیست؛ ربابه هاشمی، امروز در همایش فاطمیون عصر ظهور که در تالار فخر الدین اسعد گرگانی برگزارشد، اظها کرد: در طول تاریخ بانوان جلو دار و پیشقراول بسیاری  انقلاب ها بودند و نقش موثری در  انگیزه دهندگی به مردان و زنانداشتند.  

وی افزود: در آستانه 40 سالگی یکسری مشکلات و آسیب ها انقلاب نازنین ما را تهدید می کند که مطمئنا با حضور حماسی زنان این مرز و بوم  ازبین خواهد رفت و همیشه حامی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی خواهند بود.

سرپرست بسیج جامعه زنان گرگان تصریح کرد: پیام همایش"بانوان عصر ظهور"  به همه مدیرانی که در انقلاب مسئولیت دارند، این است که برای مردم کار کنند و داشتن یک جامعه  سالم و مهدوی جز درسایه ولایت فقیه امکان پذیر نخواهید بود.

هاشمی در خاتمه ویژگی بارز حضرت زهرا(س( را در صف اول بودن  اسلام دانست و افزود: بانوان این مرزو بوم  از این هیچ بهانه و تهدید ینخئاهند ترسید و همچنان با دشمن مبارزه خواهند کرد .

 در این همایش؛ نمایشی  با همراهی بانوان باهمت کانون هنرمندان سپاه گرگان با موضوع بانوان همراه با دکمله ای در وصف مدافعان حرم اجرا شد .

مداح پیر غلام حسینی گرگان نیز از دیگر برنامه های این مراسم بود .

zohor b g 1

zohor b g 1

zohor b g 1

zohor b g 1

zohor b g 1

zohor b g 1

zohor b g 1

zohor b g 1

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو