صدای اعتراض جمعی از کارگران در حرم امام خمینی(ره) که امام مستضعفان بود نشان داد جنبش 96 درصدی علیه سرمایه داران 4 درصدی شروع به فعالیت کرد.

 به گزارش پاسرو؛ شعارهای اعتراضی کارگران در مراسم روز کارگر در حرم امام خمینی(ره) که امام مستضعفان بود و انقلاب مستضعفان را معماری کرد نشان می داد که وضعیت کنونی در نظر جامعه مستضعف کارگر خیلی با آرمان های انقلاب اسلامی همخوانی ندارد.

اتفاق امروز، فرمایش مقم معظم رهبری را که فرموده بودند "مردم گله مندند" را تائید می کند، شرایطی که گویا دولتمردان سعی در فرار از آن و یا وارونه جلوه دادن آن دارند، سخنان مجری برنامه حسن روحانی در جواب شعار کارگران گویای همین مطلب بود که نمی خواهند واقعیت موجود را قبول کنند.

مجری برنامه روز کارگر در جواب کارگران معترض گفت که دهان این افراد باید خورد شود این اتفاق خیلی شبیه به شلاق زدن کارگران معدن طلای آق دره است و شاید شبیه به بسته شدن کارخانه های بزرگ ارج و داروگر و کارگاه های کوچک تولیدی در اقصی نقاط کشور و یا پرداخت نشدن دستمزد کارگران زحمتکش همین پروژه های عمرانی شهر گرگان!

بی شک اگر طلایی استخراج می شود و زینت زندگی های عده ای کاخ نشین و مرفه می شود به مدد خستگی قشر مظلوم کارگر است، اگر برجی بالا می رود و عده ای مرفه نجومی بگیر در آن زندگی می کنند به مدد تلاش کارگران زحمتکش مستضعف است، این ها مصادیق همان فاصله بلند طبقاتی و همان غربت 96درصد مظلوم در برابر 4 درصد مرفه بی درد..

 

JONBESH

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید