صدای اعتراض جمعی از کارگران در حرم امام خمینی(ره) که امام مستضعفان بود نشان داد جنبش 96 درصدی علیه سرمایه داران 4 درصدی شروع به فعالیت کرد.

 به گزارش پاسرو؛ شعارهای اعتراضی کارگران در مراسم روز کارگر در حرم امام خمینی(ره) که امام مستضعفان بود و انقلاب مستضعفان را معماری کرد نشان می داد که وضعیت کنونی در نظر جامعه مستضعف کارگر خیلی با آرمان های انقلاب اسلامی همخوانی ندارد.

اتفاق امروز، فرمایش مقم معظم رهبری را که فرموده بودند "مردم گله مندند" را تائید می کند، شرایطی که گویا دولتمردان سعی در فرار از آن و یا وارونه جلوه دادن آن دارند، سخنان مجری برنامه حسن روحانی در جواب شعار کارگران گویای همین مطلب بود که نمی خواهند واقعیت موجود را قبول کنند.

مجری برنامه روز کارگر در جواب کارگران معترض گفت که دهان این افراد باید خورد شود این اتفاق خیلی شبیه به شلاق زدن کارگران معدن طلای آق دره است و شاید شبیه به بسته شدن کارخانه های بزرگ ارج و داروگر و کارگاه های کوچک تولیدی در اقصی نقاط کشور و یا پرداخت نشدن دستمزد کارگران زحمتکش همین پروژه های عمرانی شهر گرگان!

بی شک اگر طلایی استخراج می شود و زینت زندگی های عده ای کاخ نشین و مرفه می شود به مدد خستگی قشر مظلوم کارگر است، اگر برجی بالا می رود و عده ای مرفه نجومی بگیر در آن زندگی می کنند به مدد تلاش کارگران زحمتکش مستضعف است، این ها مصادیق همان فاصله بلند طبقاتی و همان غربت 96درصد مظلوم در برابر 4 درصد مرفه بی درد..

 

JONBESH

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو