این که من از بعضى مسئولان و سران کشور گله‌گزارى کردم، موجب نشود که حالا یک عده‌اى راه بیفتند، بنا کنند علیه این و آن شعار دادن؛ نه، بنده با این کار مخالفم.

گرگانی در روز قدس جلوه های زیبایی از وحدت، قدرت ایمان، استکبارستیزی و مردانگی و انسانیت را خلق کردند.

مراسم احیاء شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان همراه با سخنرانی حجت السلام حسین طوسی جانشین معاونت تعلیم و تربیت سپاه نینوا گلستان، قرائت دعای جوشن کبیر و مراسم قرآن به سر در تپه نورالشهدا گرگان برگزار شد.

ایجاد امنیت در هر اجتماعی لازمه رشد دیگر عرصه های توسعه ای مانند عرصه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است که البته دستیابی به این امنیت فراگیر نیازمند اتخاذ سیاست های درست ملی و بین المللی است.

مقام معظم رهبری در مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) به بیان جذابیت های شخصیتی و مبانی آن امام همام پرداختند.

بسیاری از روزه داران گرگانی در شب های ماه مبارک رمضان وعده افطاری خود را در جوار شهدای گمنام تپه نورالشهدای نهارخوران صرف می کنند.

«گاز فلات ایران فدای داش اردوغان!!»؛ این شعاری است که اگر ناباورانه و مضحکانه این روزها کسی سر دهد پر بیراه نگفته است!!

امام خامنه ای(مدظله العالی) در دقایق ابتدایی رای گیری رای در حسینیه امام خمینی(ره) رای خود را به صندوق انداختند.

خانواده شهدای مدافع حرم استان گلستان به حضور کرباسچی در گرگان ضمن تجمع و تحصن اعتراض آمیز خواستار لغو سفر و برخورد با توهین کنندگان به خانواده شهدا خواستار اصلی خانواده شهدای مدافع حرم شدند.

صدای اعتراض جمعی از کارگران در حرم امام خمینی(ره) که امام مستضعفان بود نشان داد جنبش 96 درصدی علیه سرمایه داران 4 درصدی شروع به فعالیت کرد.

چهلم شهید خوشنام 18 ساله دانشکده فنی دختران (مائده) گرگان ظهر امروز برگزار شد.

مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر پاسدار شهید و رشید اسلام «یدالله ترمیمی»، صبح امروز، از مقابل معراج الشهدای سپاه گرگان تا آستان ملکوتی امامزاده عبدالله، با حضور پرشور مردمی برگزار شد.

پیکر مطهر چهارمین شهید مدافع حرم شهر گرگان، شهید والامقام «یدالله ترمیمی»، ظهر امروز در میدان بسیج این شهر مورد استقبال مردم شهیدپرور قرار گرفت.

تصویری از مرقومه رهبرانقلاب در قرآن تقدیمی به مادران چشم انتظار شهدای مفقود الاثر منتشر شد.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان به دلیل بیماری در بیمارستان بستری شد.

هفته منابع طبیعی است و لازم است توجه ما به "درخت" این منبع حیات بخش و نشاط آفرین بیش از پیش شود!

فیلم تکان دهنده ای از لحظات تضرع  رهبر معظم انقلاب اسلامی در توسل به صاحب الزمان(عج) که نشان دهنده عمق ارادت معظم له به ولایتی است که زمامدار آن در غیبت هستند.

آیت‌الله احمد جنّتی‌ دبیر شورای نگهبان و رییس مجلس خبرگان رهبری، در سوم‌ اسفند 1305 هجری‌ شمسی‌ متولد شد.

فرمانده سپاه ناحیه ی گرگان به مناسبت روز پرستار و قدردانی از زحمات آنان ظهر روز یکشنبه با پرستاران و روئسای بیمارستان های حکیم جرجانی، شهید صیاد شیرازی، طالقانی و پنج آذر برگزار شد.