مراکز خرید گرگان

طی بازدید معاون پيشگيري از وقوع جرم، دادستان عمومي و انقلاب، مدير كل استاندارد و معاون خدمات شهري شهرداری گرگان؛ آسانسور برخی از مراکز خرید شهر پلمب شدند.

 به گزارش پاسرو؛ طی اعلام حوادث سازمان آتش نشانی شهر گرگان تقریبا همه روزه یک حادثه «آسانسور» در شهر به چشم می خورد و این سوای آن میزان از حوادثی است که بدون حضور ماموران آتش نشانی رفع و رجوع می شود.

گرگان با توجه به قدمتی که دارد مراکز خرید قدیمی در آن بسیار هستند و نه تنها آسانسور بلکه راه پله ها و دیگر تاسیسات این مراکز نیز ظاهری فرسوده به خود گرفته اند که این فرسودگی هر آینه ممکن است برای شهروندان حادثه ساز شود.

در پی این مخاطرات شهری، معاون پيشگيري از وقوع جرم؛ دادستان عمومي و انقلاب؛ مدير كل استاندارد و معاون خدمات شهري شهرداري گرگان از مراكز خريد شهر بازدید کرده و استحكام بنا؛ رعايت موارد ايمني؛ اطفاء حريق و ... را بررسی کردند و طی آن، آسانسور مراكز خريدی كه نسبت به اخطارهای كارگروه بی توجهي كردند از سوی دادستانی و اداره كل استاندارد پلمب شد.

البته حوادث گوشه و کنار کشور نشان می دهد که این معضل فرسودگی ساختمان ها و غیراستاندارد بودن برخی آسانسورها، مختص گرگان نیست و دامنگیر بسیاری از شهرها و کلان شهرهاست، معضلی که دست کم می توان با رسیدگی بیشتر به آن، از میزان حوادث کاست و آن را به حوادث طبیعی تقلیل داد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو