شهید حجت الله نوچمنی

نبی هزارجریبی، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در پی ورود پیکر مطهر شهید مدافع حرم «حجت الله نوچمنی» به گرگان، گفت: حجت جان به وطن خوش آمدی شنیدم دختر تو ۴۵ روزه هست، الهی من بمیرم برای فرزندان شهید.

 به گزارش پاسرو؛ پیکر مطهر هجدهمین شهید مدافع حرم گلستان، شهید حجت الله نوچمنی، صبح امروز با حضور پرشور مردم دارالمومنین گرگان، از معراج شهدا شهرستان (بهداری سپاه) به سمت چهار راه شهدا تشییع شد.

نبی هزارجریبی، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این مراسم که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شده بود، گفت: گرامی می داریم نام و یاد مدافعان حرم را که اگر نبودند اکنون جنگ در داخل کشور عزیزمان بود.

وی افزود: آنان رفتند مثل شهید غریب، شهید تیموری، شهید زورقی، شهید حاجی حتملو تا کشور ما و ناموس ما در امان باشد.

هزارجریبی خاطرنشان کرد: دوباره و اینبار هفدهمین شهید گلگون کفن استان ما، شهید حجت الله نوچمنی که امروز ۹۷/۰۱/۲۳ ساعت ۹ صبح از بهداری سپاه گرگان مراسم عروج و وداع را با این شهید مدافع حرم و وطن را داشتیم.

نماینده مردم گرگان در مجلس با لحنی دلگویه وار ادامه داد: حجت جان به وطن خوش آمدی شنیدم دختر تو ۴۵ روزه هست، الهی من بمیرم برای فرزندان شهید، از تهران عازم گرگان شدم، از خانواده خداحافظی کردم روی تراست منزل دختر ۸ ساله ام و پسرم که ۸ ماهه هست و نام پدر شهیدم حاج غلامعلی هزارجریبی را دارد مرا نگاه می کردند، بغض سنگینی گلویم را فشار می داد.

هزارجریبی در پایان ابراز کرد: درود بر شما مدافعان حرم، مرزداران، ارتشیان، سپاهیان، نیروهای انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی که خانواده هایتان را به خدا سپردید و رفتید. ما را هم شفاعت کنید، که ان شاء الله هم قافله شما شویم، براستی نامی که تا ابد زنده خواهد بود، به راستی نام شهید است.

گفتنی است پیکر مطهر این شهید بزرگوار برای خاکسپاری به زادگاهش امامزاده روشن آباد گرگان منتقل شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو