تربتی نژاد

این قلم به دست که طی انتخابات مجلس دهم جزو تیم انتخاباتی نورقلی پور بشمار می رفت در واقع به دنبال منافع و خواسته های شخصی خود بوده و ازهرتلاشی درجهت احقاق خواسته هایش فروگذار نکرده است.

 به گزارش پاسرو؛ یک سایت محلی به قلم آ – بیات نوشت : متن کینه توزانه ؛ گرگان فردا ؛ به نقل از تربتی نژاد نماینده گرگان و آق قلا در مجلس علیه دکتر رامین نورقلی پور نماینده شریف واصلاح طلب بندر ترکمن، کردکوی و..... شک و تردید دوستداران آن دو بزرگوار را در دو حوزه انتخابیه شده است.

جهت تنویر افکار عمومی و روشن شدن حقیقت و آشکار شدن دو بهم زنیهای عده ای ناآگاه توصیه میشود ریس دفتر تربتی نژاد تکذیبه صادر نماید خدای ناکرده روسای ستاد دکترتربتی نژاد از این اقدام اخلاقی سر باز زنند.

"قطعا افکار عمومی پاسخ آنان را خواهند داد و سکوت تربتی نژاد تایید اراجیف ؛ گرگان فردا؛ محسوب خواهد شد وپاسخ واقعی او را شهروندان آق قلایی در زمستان98 خواهند داد."

اما در ادامه طاهر جانی خبرنگار ترکمن به نقل از یک عضو جبهه اصلاح طلبان استان گلستان در گرگان، برخی شنیده های منتشره به نقل از نورمحمد تربتی نژاد نماینده گرگان و آق قلا درباره رامین نورقلی پور نماینده بندرترکمن را کذب محض خواند.

طی روزهای گذشته خبری به نقل از تربتی نژاد نماینده گرگان و آق قلا در فضای گروه های تلگرامی پخش شده بود مبنی بر اینکه رامین نورقلی پور نماینده غرب گلستان با اکراه به عضویت شورای مرکزی فراکسیون امید درآمده و در واقع علاقه ای به حضور در شورای مرکزی نداشته است.

وی تصریح نمود: ما به واکنش فعالان سیاسی غرب استان بابت انتشار چنین اخبار و شایعات کذب کاملا واقف می باشیم؛ اما این اطمینان را نیز می دهیم که چنین اخباری به هیچ وجه صحت ندارد و تنها با هدف تخریب نورقلی پور درفضای مجازی تنظیم و منتشر می گردند.

این عضو شورای اصلاح طلبان استان گلستان متذکر شد: برفرض محال اگرمطلب عنوان شده صحت هم می داشت یک نماینده اصلاح طلب هرگز درباره عضو دیگراین جبهه چنین مطلبی، چه از طریق تریبون رسمی و چه درمحافل غیر رسمی عنوان نخواهد کرد؛ زیرا نشرهرگونه مطلب درباره اعضای نماینده مجلس جبهه اصلاح طلبان با هماهنگی وتایید شورای مورد نظر به انجام می رسد.

عضو شورای اصلاح طلبان استان گلستان تاکید کرد:"در واقع این خبر و مشابه آن از سوی یک قلم به دست معلوم الحال در فضای تلگرامی پخش می شوند و تا جایی که اطلاع داریم این قلم به دست که طی انتخابات مجلس دهم جزو تیم انتخاباتی نورقلی پور بشمار می رفت در واقع به دنبال منافع و خواسته های شخصی خود بوده و ازهرتلاشی درجهت احقاق خواسته هایش فروگذار نکرده است.

ضمنا اطلاع داریم که این شخص مدتی نیز از منتقدین سرسخت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و بارها در انتقاد از آن دستگاه دست به قلم برده است. نشر این گونه مطالب از نظر ما اهمیتی ندارند. قداست قلم بالاتر از آن است که فردی بخواهد در پی خواسته های شخصی اش باشد.

وی همچنین خاطر نشان ساخت: رامین نورقلی پور که در حال حاضر به همراه علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی در سفر روسیه به سر می برد برخلاف ادعاهای این قلم به دست منفعت طلب، جزو محبوب ترین و فعال ترین نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جزو معدود نماینده هایی است که به زبان انگلیسی مسلط می باشد و داشتن چنین عضوی برای ما مایه مباهات است./گلستان ما

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها   

0 #1 على 1396-12-20 15:04
هر دوتاشون به فكر خودشونن
مخصوصا اين اقاي توبتي نژاد كه صداقاته بگم تو اين دوران نمايندگيش هيچ عملكرد مفيدي مشاهده نكرديم.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو