امام رضا

رابط دفتر آستان قدس رضوی در استان گلستان از ایجاد 20 کانون خدمت به زائرین مستضعف امام رضا(ع)، تحت عنوان کانون های «خادمیار»، در گرگان خبر داد.

 به گزارش پاسرو؛ حسین گرایلی، رابط دفتر آستان قدس استان گلستان، پیش از ظهر امروز در گگفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با رویکرد جدید آیت الله رئیسی در تولیت آستان قدس رضوی، دفاتر آستان قدس در مراکز استان ها راه اندازی و به تبع آن نیز دفاتر شهرستانی شکل گرفتند.

وی افزود: خادمی تمامی افرادی که در دفاتر آستان قدس مشغول فعالیت هستند کاملا به صورت افتخاری است و هیچ حقوقی از آستان دریافت نمی شود.

گرایلی متذکر شد: دفتر آستان قدس رضوی در مرکز استان گلستان نیز در آبان ماه سال 96 به ریاست حجت الاسلام سیدعلی طاهری ایجاد و مشغول به فعالیت است.

رابط دفتر آستان قدس رضوی در استان گلستان به فعالیت های این دفتر در استان اشاره کرد و گفت: پیرو نگاه آستان قدس برای کمک به زائرین مستضعف امام رضا(ع)، 20 کانون خادمیار در گرگان ایجاد شد که به انجام فعالیت های مختلفی نظیر توزیع سبد غذایی بین محرومان، توزیع کارت هدیه بین دانشجویان، طلاب، بیماران و دانش آموزان، توزیع لوازم التحریر در بین نیازمندان و دیدار با خانواده شهدا مشغول است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات دفاتر آستان قدس رضوی، شناسایی زائر اولی های محرومی است که حداقل نتوانستند به مدت پنج سال خدمت امام رضا(ع) برسند، اعزام این افراد به عنوان زائراولی به مدت سه روز با پذیرایی غذای حضرتی از دیگر اقدامات ماست.

گرایلی افزود: در مدت شکل گیری دفتر، 381 زائر اولی از شهرستان گرگان با دریافت مبلغ حداقلی 60هزار تومان به مشهد مقدس اعزام شدند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو
محل تبلیغات دو
محل تبلیغات یک
محل تبلیغات سه