استاندار گلستان

استاندار گلستان بیان کرد: بهترین و مهمترین دست آورد انقلاب اسلامی امنیت موجود در کشور است که به وسیله نیروهای مسلح به وجود آمده است.

 به گزارش پاسرو به نقل از روابط عمومی لشکر30 گرگان؛ سید مناف هاشمی، صبح امروز(چهارشنبه)، در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان گلستان، با بیان اینکه طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب کشور ما در ۴۰ سال گذشته بحران های متعدد زیادی را پشت سر گذاشته و بعید است این کشورها بتوانند بحران های دیگری را به سمت ما بیاورند، اظهار کرد: همانطور که شاهد بودیم رئیس جمهور آمریکا با توجه به موفقیت هایی که ما در تنظیم برجام داشتیم نتوانست در برجام یک خط اضافه یا کمتر کند و این نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

استاندار گلستان بیان کرد: بهترین و مهمترین دست آورد انقلاب اسلامی امنیت موجود در کشور است که به وسیله نیروهای مسلح به وجود آمده است.

وی افزود: عزت امروز جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه همت و همیت شماست و هیچ دست‌آوردی به این اندازه مهم نیست که در دنیا پرچم جمهوری اسلامی ایران و نام کشورمان در چنین جایگاهی قرار گرفته و تن ابر قدرتان را به لرزه در بیاورد.

هاشمی گفت: دست آوردهای مهمی که ما در هشت سال دفاع مقدس و هشت سال سازندگی داشتیم، توانست جمهوری اسلامی ایران را روی پای خود مستحکم کند و نظام را مستمر و پایدار نگه دارد.

استاندار گلستان اظهار کرد: دست آوردهای ما در حوزه های نظامی، انتظامی و حوزه های مختلف سپاه و نیروهای مسلح از افتخارات جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه روز ۲۲ بهمن تجدید میثاق دوباره با امام شهدا و رهبر معظم انقلاب داریم، ادامه داد: آن چیزی که ما را از کشورهای اطرافمان متمایز کرده است جایگاهی است که در کشور برای ولی فقیه قائل هستیم و همچنین نیروهای نظامی و اجرایی در مسیر ولایت، مقاومت که توام با سازندگی و مسیر توسعه کشور است را دنبال می کنند.

هاشمی افزود: برخی کشورها تلاش می کنند مشکلات مختصری را که در کشورهای دیگر وجود دارد به عنوان شکاف بین ملت تلقی و از آن سواستفاده کنند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو