شورای اسلامی شهر گرگان

این فرد با اکثریت مطلق شورای فلان شهر برکنار شد حال چطور شورای شهر گرگان دنبال این فرد است ، نمی دانیم ؟

 به گزارش پاسرو به نقل از گلستان ما؛ طبق گفته حسین ربیعی سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان شهردار گرگان عصر امروز دوشنبه 17 مهرماه انتخاب می شود .

از جمع 51 ثبت نام کننده برای شهرداری گرگان علیرضا حاج محمد علی ، ناصر حاج محمدی ، محمد علی ثابت قدم و محمدعلی طبرسا مانده اند تا یک نفر امروز از بین این چهار نفر شهردار مرکز استان و جایگزین حسین صادقلو شود .
لابی های گسترده ای طی روزها و شب های اخیر در حال انجام است و واقعا کسی نمی داند چه کسی شهردار می شود .
از طرفی دو گزینه غیر بومی شهرداری گرگان یعنی ناصر حاج محمدی و محمد علی ثابت قدم ترجیح دادند شب گذشته را در گرگان بمانند تا شاید بتوانند همچنان لابی های گسترده خود را با برخی اعضای شورای شهر گرگان ادامه دهند .
در روزهای گذشته در برخی کانال های خبری شمال کشور خبر اختلاس و بازداشت یکی از همین گزینه ها درج شده بود که غفلت اعضای شورای شهر گرگان در انتخاب این فرد حتی در بین چهار نفر جای تامل جدی دارد که آیا اعضای شورای شهر گرگان واقعا از سوابق این فرد مطلع نیستند و یا اینکه پای منافعی در میان است .
گفته می شود این فرد از قراردادهای منعقد شده در شهرداری رشوه می گرفته بطور مثال یک پروژه ای 22 میلیاردی با مبلغ 44 میلیارد تومان بسته می شد و الباقی در جیب این فرد می رفت تا جایی که حسابهای مالی در خارج از کشور داشته و در پاریس نیز منزلی خریداری کرده است .
این فرد با اکثریت مطلق شورای فلان شهر برکنار شد حال چطور شورای شهر گرگان دنبال این فرد است ، نمی دانیم ؟
از طرفی یکی دیگر از همین گزینه های نهایی سابقه بازداشتی به دلایل مسائل سیاسی دارد که انتخاب او هم محل بحث است که شورای شهر گرگان به دلیل همسو بودن با دیدگاه سیاسی این فرد او را تا به این نقطه از انتخاب رسانده است .
به هر حال شهرداری گرگان فردی شجاع ، جسور ، پاکدست و کارکن می خواهد که بتواند باعث تحول شهر شود و دومین شهر پرجمعیت شمال را به آنچه که شایسته آن است برساند .
انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

IMAGE

تهدید یک خواهر بسیجی را جدی بگیرید/ دخترم را غسل شهادت می دهم/ فتنه گران نطفه های حرام اسرائیل و آمریکا هستند

خواهر شهید مدافع حرم «محمدرضا شیبانی» گفت: مادر سه فرزند هستم و آنان را از...

IMAGE

اسارت و سرِ از تن جدا و یک کودک خلاصه ای ز تمامیِ روضه ها؛ محسن

میثم احمدی، شاعر جوان گرگانی، غزلی در سوگ شهید مسحن حججی سروده است.

آرشیو