عضو کمیسیون بررسی برجام در خصوص غیر قابل اعتماد بودن آمریکا گفت: آمریکا یک شیطان بزرگ است و هر زمان قدرت پیدا کند توافقنامه را زیرپا خواهد گذاشت.

به گزارش پاسرو، حجت‎الاسلام سیدمحمود نبویان امشب در حاشیه همایش برجام +9 که در دانشگاه گلستان برگزار شدبه پرسش های مختلف دانشجویان پیرامون این موضوع پاسخ داد و گفت:متن برجام اگر قابل دفاع باشد دوستان از آن دفاع کنند ما می دانیم که تیم مذاکره کننده کشورمان اهل دروغ و خیانت نیست اما متاسفانه خطوط قرمز رعایت نشد.

وی در خصوص سوالی با این مضمون که چه ساز و کاری برای مذاکرات اندیشیده شده است، افزود: مذاکراتباید بر مبنای خطوط قرمز انجام می گرفت اما متاسفانه به خوبی رعایت نشد.

عضو کمیسیون بررسی برجام در پاسخ به این سوال کهآیا باید برای این که خطوط قرمز رعایت نشده تجمع خیابانی راه بیاندازیم گفت:لشکرکشی خیابانی ممنوع است باید از طریق روشنگری مردم را نسبت به شرایط آگاه کنیم.

حجت الاسلام نبویان با بیان اینکه برجام سند طیف غرب‎گرا در ایران است،اظهار داشت: اگر علاقه به غرب داشته باشیم وادادگی رخ داده و منافع ملت از بین می رود.

وی از دانشجویان خواست تا موضوعات برجام را از نمایندگان پیگیری کنند تصریح کرد: بنده از حجت الاسلام سید علی طاهری در این باره دفاع می کنم اما شما باید دیدگاه سایر نمایندگان را جویا شوید.

عضو کمیسیون بررسی برجام با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی برجام را تایید نکرده است، خاطرنشان کرد: مجلس طرح خودش را تایید کرده است و دولت باید با پذیرفتن 9 شرط با اختیار خود برجام را اجرایی کند.

حجت الاسلام نبویان با اشاره به تایید 9 شرط توسط شورای نگهبان گفت: سخنان مقام معظم رهبری برای ما فصل الخطاب است.

وی با اشاره به دو رویکری که در کشور نسبت به غرب وجود دارد، اذعان داشت: عده ای می گویند باید در مقابل زورگویی های غرب باید ایستاد و عده ای نیز معتقدند تعامل و مقاومت ممنوع است.

عضو کمیسیون بررسی برجام با اشاره به مواضع رییس جمهور در خصوص غرب گفت: روحانی معتقد است عدم توسعه کشور به علت نگاه بدبینانه به غرب است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

IMAGE

تهدید یک خواهر بسیجی را جدی بگیرید/ دخترم را غسل شهادت می دهم/ فتنه گران نطفه های حرام اسرائیل و آمریکا هستند

خواهر شهید مدافع حرم «محمدرضا شیبانی» گفت: مادر سه فرزند هستم و آنان را از...

آرشیو