رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی  گرگان گفت: به منظور تقویت روابط اقتصادی توانمندی های گلستان در قالب بسته اطلاعاتی به افغانستان ارائه می‎شود.

به گزارش پاسرو، رمضان بهرامی بعداز ظهر امروز در دیدار با سفیر افغانستان که در اتاق بازرگانی گرگان برگزار شد افزود: دو کشور با توجه به هم مرزی و تشابهات زیاد میتوانند ارتباط اقتصادی زیادی با هم داشته باشند.

وی با اشاره به اخلاق محوری و مهارت در شرکت های فنی مهندسی با توجه به شرایط فعلی و نیاز کشور افغانستان ارتباط بین دو کشور را در این مساله موجب پیشرفت دانست و اظهار داشت: طی سالهای گذشته  در حوزه بین الملل هیچ شکواییه ای نسبت به شرکت های مذکور وجود نداشته که این امر خود باعث مباهات میباشد.

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ، معادن و کشاورزی گرگان افزود: با توجه به تحقیق و مطالعه به نیاز های کشور افغانستان پیش بینی میشود بخش عمده این نیازها از جمله کشاورزی ، بهداشتی ، دامداری ، را میتوان از استان گلستان تامین کرد که باعث افزایش بهره وری خواهد شد.

بهرامی خاطر نشان کرد یکی از اصلی ترین نیاز پیرو ارتباط استان گلستان و کشور افغانستان تعامل میان تجار  میباشد که اتاق بازرگانی و صنایع و معادن گرگان آمادگی خود را جهت اعزام هیات تجاری و یا حتی میزبانی هیات افغانستانی جهت ایجاد این تعامل اعلام میدارد.

وی اظهار داشت:  با توجه به دیدگاه مثبت سفیر کشور افغانستان به مسائل افتصادی و تعامل با استان گلستان در آینده ی نزدیک بسته ای کامل حاوی اطلاعات توانایی های استان توسط اتاق گرگان جهت آشنایی بیشتر به مقامات آن کشور ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

IMAGE

تهدید یک خواهر بسیجی را جدی بگیرید/ دخترم را غسل شهادت می دهم/ فتنه گران نطفه های حرام اسرائیل و آمریکا هستند

خواهر شهید مدافع حرم «محمدرضا شیبانی» گفت: مادر سه فرزند هستم و آنان را از...

آرشیو