حجت الاسلام محمدحسن عبدی

هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش در گلستان گفت: بصیرت سپاه و ارتش، کسانیکه که با ناآگاهی می خواستند بین این دو دیوار بکشند را ناامید کرد.

 به گزارش پاسرو؛ حجت الاسلام محمدحسین عبدی، هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش در استان گلستان با اشاره به همزمانی تقریبی روز ارتش و سپاه در سال جاری، گفت: ارتش و سپاه، امسال در چهلمین سال انقلاب شکوهمند اسلامی از هر زمان دیگری یکرنگ تر و نزدیکتر به هم هستند و با بصیرت همه دشمنان و ناآگاهانی را که می خواستند بین سپاه و ارتش دیوار بکشند را ناامید کردند.

حجت الاسلام عبدی تصریح کرد: در ارتش فرماندهان مکتبی و انقلابی بسیاری داریم، ارتش با وجود اینکه سازمانی نظامی است اما به شدت به فعالیت های فرهنگی مشغول است و مساجد ارتش از برجسته ترین مساجد شهری هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاظ کمیت است.

وی با اشاره به برنامه های شاخص فرهنگی ارتش استان گلستان، خاطرنشان کرد: از بُعد فرهنگی امروز در جایگاهی قرار گرفته ایم که توانستیم رتبه اول فرهنگی در بین نیروهای مسلح در سال 95 و رتبه اول فعالیت های قرآنی در سال 96 را از آن خود کنیم.

هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش در استان گلستان با بیان اینکه طرح های مردمی در ارتش اجرایی می شوند، ابراز کرد: پادگان ها برای کسانیکه دغدغه فرهنگی دارند و برای فعالیت های خود مخاطب جوان می خواهند به مثابه یک رودخانه عظیم و جاریست که با نظم منحصر به فردی که دارد ظرفیت بالا و فرصت مناسبی برای آنان به حساب می آید.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو
محل تبلیغات دو
محل تبلیغات یک
محل تبلیغات سه