تخریب ساختمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از اجرای 58 مورد احکام قطعی قلع و قمع در 3 روستای گرگان و آزادسازی بیش از 61هزار متر مربع زمین خبر داد.

 به گزارش پاسرو به نقل از گلستان ما؛ حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی حقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان اظهار کرد: با هماهنگی مدیریت جهاد کشاورزی و نیروی انتظامی شهرستان گرگان 54 مورد احکام در خصوص اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها و 4 مورد در راستای اجرای احکام قلع و قمع ، در روزهای 22 و 23 آبان در روستای های کریم آباد، گلند تاریکی و فخرآباد گرگان به اجرا در آمد و در مجموع 61هزار و 400 مترمربع از اراضی آزاد شد.

این مقام قضایی با اشاره به تخریب ساختار و بافت روستا‌ها توسط این دست از ساخت و سازهای غیر مجاز تصریح کرد: ما مکلف هستیم تا از هویت فرهنگی روستا‌ها بوِیژه روستاهایی که در معرض تخریب و تعرض مادی و تخریب فرهنگی توسط عده‌ای منفعت طلب هستند دفاع کنیم.

دادستان مرکز استان گلستان از ادامه روند پیگیری و بررسی ساخت و سازهای غیر مجاز در استان خبر داد و گفت: بنده به عنوان دادستانی این موضوع را با جدیت پیگیری خواهم کرد و با منفعت طلبان به حریم منابع ملی و طبیعی و تغییر کاربری اراضی کشاورزی تشدید برخوردها در دستور کار قرار دارد.

حجت الاسلام حقی شد: افرادی که قصد تغییر کاربری در اراضی زراعی و باغ ها در خارج از محدوده قانونی شهرها و شهرک ها و روستاها را دارند بایستی بدوا با در دست داشتن مستندات مالکیت به اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مراجعه تا در خصوص نحوه اقدام مورد راهنمایی و ارایه طریق قانونی قرار گیرند.
این مقام قضایی در پایان از مردم خواست: در راستای حفظ و صیانت اراضی زراعی و باغ ها هرگونه تبدیل و تغییر کاربری غیرمجاز در اینگونه اراضی را به سامانه 131 گزارش کنند.

takhrib1

takhrib2

takhrib3

takhrib4

takhrib5


انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو
محل تبلیغات دو
محل تبلیغات یک
محل تبلیغات سه