رئیس اداره ارشاد گرگان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان با انتشار پیامی از تمام کسانی که وی را در زمان حضورش در مسند ریاست این اداره یاری کردند، تجلیل و خداحافظی کرد.

 به گزارش پاسرو؛ حجت الاسلام یعقوب مهدوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان با انتشار پیامی از تمام کسانی که وی را در زمان حضورش در مسند ریاست این اداره یاری کردند، تجلیل و خداحافظی کرد.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:
بسمه تعالی
راهیست راه عشق که هیچش کناره نیست بی مزد بودو منت هرخدمتی که کردم یارب مبادکس را مخدوم بی عنایت (( حافظ ))
من یعقوب مهدوی ام ، نه به آفتاب چشم دارم و نه به مهتاب که می آید و در سپیدای روز خود را گم می کند . این سلوکم است واز پیش بردن آن احساس می کنم به خود و خدای خود وفا نموده ام.
رفیق عشقم و غم ندارم از فراز و نشیب ، چند صباحی را در کنارتان آمده بودم تا همدمی باشم ، دست دوستی دراز کردم و خواستم شیوه ای برای محبت و یکرنگی از ابتدا پیش گرفته باشم. خوشا امروز در این لحظه دوستانی دارم فرهیخته و هنرمند و هنردوست
کلامم را با دو شاخه بنا می نهم تا بهتر بتوانم گل از دل برآرم و تقدیم یارنمایم؛
بخش اول نه خورشید را شامل است نه ماه را . این را می گویم تا ادای دینی دانسته باشم به کسانی که خود خورشیدند، که خود ماه اند.
هنرمندان عزیزم و همکاران مهربان ،اصحاب رسانه و چاپخانه داران و فرهیختگان فرهنگ و هنر
دلهایتان جهان تفکر است و من دریای همجوارتان را نمیدانم جزحاصل هنرشما دل سوختگان ، خواستید و من در وسع خود آنچه داشته ام را هدیه نمودم کاستی ها را ببخشایید که بنده ای هستم از خیل عظیم بندگان بدانید شما را دوست دارم و هرگز فراموشتان نمی کنم .
بخش دوم را می گویم تا تشکری هرچند کوچک داشته باشم از کسانیکه ما را یاربوده اند و نبوده اند. ما را مونسی دانسته اند و ندانسته اند اما می دانم و می دانید که درخت دوستی نشانده ام مگر برای پیشرفت ، امید دارم همچون گذشته یارو یاور هنرمندان باشید. چرا که اطلاع داریم هنر پیشانی هر شهر در اقشار مختلف و جوامع دیگر است حال با توجه به اینکه ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در مراکز استانها طبق دستورالعمل سازمان مدیریت کشور با ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ادغام شده است و دیگر اداره شهرستان وجود نخواهد داشت لذا شما بزرگواران نیز کوتاهی را در مسیر راه برمن تقصیرکار ببخشایید و اما کلام آخر
نه روز ماندنی است و نه شب این میان آنچه می ماند تنها اوست.
یعقوب مهدوی / رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان
انتهاي پيام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

IMAGE

تهدید یک خواهر بسیجی را جدی بگیرید/ دخترم را غسل شهادت می دهم/ فتنه گران نطفه های حرام اسرائیل و آمریکا هستند

خواهر شهید مدافع حرم «محمدرضا شیبانی» گفت: مادر سه فرزند هستم و آنان را از...

IMAGE

اسارت و سرِ از تن جدا و یک کودک خلاصه ای ز تمامیِ روضه ها؛ محسن

میثم احمدی، شاعر جوان گرگانی، غزلی در سوگ شهید مسحن حججی سروده است.

آرشیو