محمد اسماعیلی

در گردهمایی د‌ست اندرکاران مراسم اربعین حسینی از طرح کارت نیابت شهداء، توسط نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت و وزیر کشور که طراحی آن توسط طراح خوش ذوق گلستانی انجام شده است، رونمائی گردید.

 به گزارش پاسرو به نقل از زرین نامه؛ در گردهمایی د‌ست اندرکاران مراسم اربعین حسینی که در سالن اجتماعات وزارت کشور برگزار شد، از طرح کارت نیابت شهداء، توسط نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت و وزیر کشور که طراحی آن توسط محمد اسماعیلی طراح خوش ذوق گلستانی انجام شده است، رونمائی گردید.

بنا به گزارش نائب الشهید، در این مراسم که با حضور 600 نفر از فعالان و دست اندرکاران مراسم اربعین حسینی در سالن اجتماعات وزارت کشور برگزار شد، حجه الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور از این طرح رونمائی کردند.

naeb


کارت «نائب الشهید» که توسط کارگروه شاهد کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین طراحی شده است، قرار است به چهار زبان فارسی، عربی، اردو و انگلیسی و مزین به نام شهداء کشورهای مختلف اسلامی، امسال در مسیر پیاده روی اربعین، توسط موکب های طرح نائب الشهید در مسیر پیاده روی و خروجی های مرزی کشور و همچنین موکب های مفتخر به اجرای این طرح، به زوار اربعین حسینی، هدیه گردد.

پشت این کارت ها نیز آداب نیابت شهداء ثبت گردیده است و از نائبان شهداء خواسته شده که به عنوان نائب شهید، آدابی را رعایت نمایند.

انتهای پیا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو
محل تبلیغات دو
محل تبلیغات یک
محل تبلیغات سه