محمد اسماعیلی

در گردهمایی د‌ست اندرکاران مراسم اربعین حسینی از طرح کارت نیابت شهداء، توسط نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت و وزیر کشور که طراحی آن توسط طراح خوش ذوق گلستانی انجام شده است، رونمائی گردید.

 به گزارش پاسرو به نقل از زرین نامه؛ در گردهمایی د‌ست اندرکاران مراسم اربعین حسینی که در سالن اجتماعات وزارت کشور برگزار شد، از طرح کارت نیابت شهداء، توسط نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت و وزیر کشور که طراحی آن توسط محمد اسماعیلی طراح خوش ذوق گلستانی انجام شده است، رونمائی گردید.

بنا به گزارش نائب الشهید، در این مراسم که با حضور 600 نفر از فعالان و دست اندرکاران مراسم اربعین حسینی در سالن اجتماعات وزارت کشور برگزار شد، حجه الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور از این طرح رونمائی کردند.

naeb


کارت «نائب الشهید» که توسط کارگروه شاهد کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین طراحی شده است، قرار است به چهار زبان فارسی، عربی، اردو و انگلیسی و مزین به نام شهداء کشورهای مختلف اسلامی، امسال در مسیر پیاده روی اربعین، توسط موکب های طرح نائب الشهید در مسیر پیاده روی و خروجی های مرزی کشور و همچنین موکب های مفتخر به اجرای این طرح، به زوار اربعین حسینی، هدیه گردد.

پشت این کارت ها نیز آداب نیابت شهداء ثبت گردیده است و از نائبان شهداء خواسته شده که به عنوان نائب شهید، آدابی را رعایت نمایند.

انتهای پیا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

IMAGE

تهدید یک خواهر بسیجی را جدی بگیرید/ دخترم را غسل شهادت می دهم/ فتنه گران نطفه های حرام اسرائیل و آمریکا هستند

خواهر شهید مدافع حرم «محمدرضا شیبانی» گفت: مادر سه فرزند هستم و آنان را از...

IMAGE

اسارت و سرِ از تن جدا و یک کودک خلاصه ای ز تمامیِ روضه ها؛ محسن

میثم احمدی، شاعر جوان گرگانی، غزلی در سوگ شهید مسحن حججی سروده است.

آرشیو