مسئول روابط عمومی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان گفت: قوانین حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر به گونه ای نوشته شده که مورد سو استفاده افراد و جناح های سیاسی خاص قرار نگیرد.

 به گزارش پاسرو؛ وحید پیام نور، مسئول روابط عمومی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان ظهر امروز در نشست هم اندیشی و ارزیابی عملکرد رسانه های بر خط استان در خصوص فریضتین، گفت: امر به معروف و نهی از منکر بخشی از نظارت همگانی است و همه باید نسبت به آن احساس وظیفه کنند.

وی تأکید کرد: در ستاد امر به معروف و نهی از منکر هر شهروند یک سازمان مردم نهاد و یک مدیر و در مجموع یک عامل مهم اجرایی است و در نظر ما همه مردم آمر به معروف و ناهی از منکر هستند.

پیام نور در رابطه با تصویب «قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر» نیز اذعان کرد: این قوانین خیلی مورد محاسبه قرار گرفته تا ابزاری برای سو استفاده افراد و یا جناح های سیاسی خاص نباشد.

وی با بیان اینکه «معروف» شرع و یا قانون است، متذکر شد: رسانه ها باید در زمینه اشاعه معروفات و تبیین منکرات نقش آفرین باشند، رسانه ها باید مطالبه کنند و زبان مردم باشند اما متاسفانه رسانه های استان ما تولید محتوا کم دارند و بیشتر محتوای آنان بازنشر از منابع دیگر است.

مسئول روابط عمومی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان ادامه داد: انتظار ستاد ما این است که رسانه ها قاطعانه به حوزه امر به معروف و نهی از منکر ورود پیدا کرده و در این زمینه تولید محتوا داشته باشند.

پیام نور در پایان ابراز کرد: رسانه ها باید از پرداختن به یک معروف و یا یک منکر خاص بپرهیزند و تمرکززدایی داشته باشند تا هیچ معروف و منکری مغفول نماند.

گفتنی است این نشست با حضور حجت الاصلام علی اصغر فضیلت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان گلستان و بهرام عبدالحسینی، مدیرکل صدا و سیمای استان همراه بود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

IMAGE

تهدید یک خواهر بسیجی را جدی بگیرید/ دخترم را غسل شهادت می دهم/ فتنه گران نطفه های حرام اسرائیل و آمریکا هستند

خواهر شهید مدافع حرم «محمدرضا شیبانی» گفت: مادر سه فرزند هستم و آنان را از...

IMAGE

اسارت و سرِ از تن جدا و یک کودک خلاصه ای ز تمامیِ روضه ها؛ محسن

میثم احمدی، شاعر جوان گرگانی، غزلی در سوگ شهید مسحن حججی سروده است.

آرشیو