مسئول روابط عمومی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان گفت: قوانین حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر به گونه ای نوشته شده که مورد سو استفاده افراد و جناح های سیاسی خاص قرار نگیرد.

 به گزارش پاسرو؛ وحید پیام نور، مسئول روابط عمومی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان ظهر امروز در نشست هم اندیشی و ارزیابی عملکرد رسانه های بر خط استان در خصوص فریضتین، گفت: امر به معروف و نهی از منکر بخشی از نظارت همگانی است و همه باید نسبت به آن احساس وظیفه کنند.

وی تأکید کرد: در ستاد امر به معروف و نهی از منکر هر شهروند یک سازمان مردم نهاد و یک مدیر و در مجموع یک عامل مهم اجرایی است و در نظر ما همه مردم آمر به معروف و ناهی از منکر هستند.

پیام نور در رابطه با تصویب «قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر» نیز اذعان کرد: این قوانین خیلی مورد محاسبه قرار گرفته تا ابزاری برای سو استفاده افراد و یا جناح های سیاسی خاص نباشد.

وی با بیان اینکه «معروف» شرع و یا قانون است، متذکر شد: رسانه ها باید در زمینه اشاعه معروفات و تبیین منکرات نقش آفرین باشند، رسانه ها باید مطالبه کنند و زبان مردم باشند اما متاسفانه رسانه های استان ما تولید محتوا کم دارند و بیشتر محتوای آنان بازنشر از منابع دیگر است.

مسئول روابط عمومی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان ادامه داد: انتظار ستاد ما این است که رسانه ها قاطعانه به حوزه امر به معروف و نهی از منکر ورود پیدا کرده و در این زمینه تولید محتوا داشته باشند.

پیام نور در پایان ابراز کرد: رسانه ها باید از پرداختن به یک معروف و یا یک منکر خاص بپرهیزند و تمرکززدایی داشته باشند تا هیچ معروف و منکری مغفول نماند.

گفتنی است این نشست با حضور حجت الاصلام علی اصغر فضیلت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان گلستان و بهرام عبدالحسینی، مدیرکل صدا و سیمای استان همراه بود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو
محل تبلیغات دو
محل تبلیغات یک
محل تبلیغات سه